Advert

GÜRGÖZE:​ BİZ HALKA GÜVENEN SİYASİ BİR HAREKETİZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜRGÖZE:​ BİZ HALKA GÜVENEN SİYASİ BİR HAREKETİZ
GÜRGÖZE:​ BİZ HALKA GÜVENEN SİYASİ BİR HAREKETİZ
Bu içerik 734 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / AK Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, vatandaşların karşı karşıya kaldığı sorunların çözümü için her gün İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla görüşmeler yapıyor.

Her gün onlarca vatandaşla bir araya gelen Başkan Gürgöze, vatandaşların günlük hayatta yaşadığı sorunları tek tek not alıp çözümleri konusunda çalışmalar yapıyor.

‘KAPIMIZ HER VATANDAŞA SONUNA KADAR AÇIKTIR’

Vatandaşların sorunlarını, taleplerini, şikâyetlerini, isteklerini dilek ve önerilerini ilk ağızdan öğrenmek için parti teşkilatında vatandaşları kabul ederek gerekse bizzat halk ve esnaf ziyaretlerinde bulunduklarını söyleyen Gürgöze, ”AK Parti olarak bizler, seçimden seçime vatandaşı hatırlayan bir parti değiliz. Bugüne kadar süregelen bu anlayış, AK Parti iktidarı ile birlikte son bulmuştur. Biz halka güvenen bir siyasi hareketiz. Yine zorlu yolları aşacak, Türkiye’mizin ve Elazığ’ımızın istikrarlı bir şekilde yükselişi için önümüze bakacağız. Biz halkımız adına siyaset yapıyoruz, onların karşılaştıkları sorunların çözümü için etkin çözümler üretme önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Kapımız her vatandaşımıza sonuna kadar açıktır’’ diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X