Advert

15 TEMMUZ’DA ELAZIĞ’DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
15 TEMMUZ’DA ELAZIĞ’DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK
15 TEMMUZ’DA ELAZIĞ’DA BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Bu içerik 454 kez okundu.

İzzet TUMAY / Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’da da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle pazartesi günü bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Konuyla ilgili olarak Elazığ Valiliği’nden yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla ilimiz 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda 15.07.2019 Pazartesi günü saat 15.00’dan 16.07.2019 Salı günü saat 05.00’a kadar yapılacak olan etkinlikler sebebiyle aşağıda belirtilen güzergâhlar anılan tarih ve saat aralığında geçici olarak trafiğe kapanacak ve belirtilen güzergahlar üzerinde park yapılmasına izin verilmeyecektir. Vali Fahri Bey Caddesi'ndeki trafik akımı Yeşildere Sokak kesişiminden İstasyon Caddesi'ne yönlendirilecektir. 1. Harput Caddesi'nden gelen trafik akımı Akar Otel önünden Hürriyet (Bankalar) Caddesi'ne yönlendirilecektir. İstasyon Caddesi'nden Demokrasi Meydanı'na gelen trafik akımı Orjin İskender isimli işyeri önündeki 'U'kavşaktan İstasyon Kavşağı istikametine yönlendirilecek olup, Gazi Caddesine trafik akışı verilmeyecektir.  15 Temmuz Demokrasi Meydanı'na açılan tüm cadde ve sokaklar kesilerek araç geçişine müsaade edilmeyecek, vatandaşlarımızın girişleri ise kontrollü bir biçimde yapılacaktır. Belirtilen tarih ve saat aralıklarında söz konusu etkinlik alanı istikametine araçları ile trafiğe çıkacak vatandaşlarımıza ve kamuoyuna duyurulur.”

elazığ trafik kapalı yollar 15 Temmuz haberkent gazetesi izzet tumay
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı