Advert

TUNCELİ YDO YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TUNCELİ YDO YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI
TUNCELİ YDO YENİ HİZMET BİNASI AÇILDI
Bu içerik 454 kez okundu.

Fırat Kalkınma Ajansı Tunceli Yatırım Destek Ofisi Yeni Hizmet Binası'nın açılışı Tunceli Valisi ve Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Sonel’in katılımıyla düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Törene, Tunceli Valisi ve Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Sonel, Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Vedat Çolak, İl Jandarma Komutanı Albay Sinan Şen, Tunceli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeynel Açıkgöz, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu, özel sektör temsilcileri, kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Açılış töreninde konuşan Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Abdulvahap Yoğunlu, Tunceli Valisi ve Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Sonel’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek şunları söyledi: "Tunceli’deki yatırımcılarımız illeriyle ilgili bütün bilgileri uzman arkadaşlarımızdan alacaklar. Yatımlarını sürdürürken bürokratik işlemlerinin kolaylaştırılması hususunda burada birlikte çalışacaklar. Sayın Valim ve kurum müdürlerimiz yatırımcılarımızın işlerini kolaylaştırmak için çok önemli çalışmalar yapıyorlar. Burası yatırımcılarımızın çalışacakları yeni mekanları.

Tunceli’ye dışarıdan gelen yatırımcıların ofislerinin bulunmamasından dolayı yeni yatırım destek ofisini kendilerine ofis olarak tahsis edecek. Bilgisayarlarını alıp burada toplantılarını yapacaklar. Burada bizim uzmanlarımızla birlikte projelerini yürütebilecekler, çalışmalarını yapabilecekler. Yeni binamız çok güzel bir noktada, şehir merkezinde, her yere ulaşılabilecek bir konumda. Ben bütün yatırımcılarımızı, bütün ilgili kurumlarımızı, ilgili esnafımızı yatırım destek ofisimize davet ediyorum. Hem il dışından hem de il içindeki bütün yatırımcılarımızı bekliyoruz."

Tunceli Valisi ve Fırat Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Sonel ise, “Buraya gelirken görüntülere baktım, Eylül 2015’de binanın önüne 2 terörist gelmiş ilimizin huzurunu bozmak için eylem yapma peşindeyken kahramanlarımız etkisiz hale getirmiştir. Şunu ifade edeceğim ki, bir zamanlar şehir içine kadar inen, eylem yapan, Pülümür'de yol kesen teröristlere karşı Tunceli’de kahraman güvenlik güçlerimizin başarılı mücadelesi ve Cumhurbaşkanımızın destekleri ile güzel sonuçlar alındı. Şehrimiz huzur şehri haline geldi. İstedik ki şehir merkezinde boş bulunan bu eski karakol binasının tadilatını yapalım ve hizmet binamız Kalkınma Ajansımıza hizmet versin. Biliyorsunuz Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Tunceli, Bingöl, Elazığ ve Malatya illerini kapsıyor. Bu bölgenin gelişimine, projelerine, iş dünyasına destek veriyor. Bu binamızın tadilat yapılıp ilimize kazandırılması, projelerin tekrar gözden geçirilmesi çok önem taşımaktadır” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Tunceli Yatırım Destek Ofisi'nin yeni hizmet binasının açılış kurdelesini kesildi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı