Advert

347 ADAY KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANACAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
347 ADAY KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANACAK
347 ADAY KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANACAK İzzet TUMAY
Bu içerik 440 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Elazığ'dan bu yıl İl Müftülüğü tarafından hacca gönderilmesi kesinleşen hacı adaylarının 2. ve 3. kafileleri bugün ve yarın Elazığ Havalimanı'ndan kutsal yolculuklarına uğurlanacak. Müftülük tarafından gönderilen hacı adaylarından 2. kafile bugün saat 11.00'de, 3. kafile ise yarın yolcu edilecek.

İl Müftüsü Yusuf Sarıkaya, ilk grup hacı adaylarının 7 Temmuz'da kutsal topraklara yolcu edildiklerini hatırlatarak şunları söyledi: "İlimizden bu yıl hacca gitme mutluluğunu elde eden adaylarımızdan 2. grubu bugün saat 11.00'de ilimiz havalimanından kutsal yolculuklarına göndereceğiz. Hacı adaylarımızın saat 09.00'da havalimanında hazır bulunmaları gerekiyor. 2. kafilemizde 188 hacı adayımız ve 6 Müftülük görevlimiz yer alıyor. Pazar günü göndereceğimiz 3. kafilede ise 159 hacı adayımız yine 6 Müftülük görevlimiz bulunuyor.

İlimizden bu yıl kutsal topraklara gidip hac farizasını yerine getirecek olan hacı adaylarımız hacı olarak 1. kafile 19 Ağustos'ta, 2. kafile 21 Ağustos'ta, 3. kafile ise 22 Ağustos'ta Elazığ'a dönecek.

İlimizden bu yıl 535’i Müftülüğümüz olmaz üzere 930 hacı adayımız kutsal yolculuklarına çıkıyorlar. 395 hacı adayımız ise ilimizde hac organizasyonu yapan firmalar tarafından bu ibadetlerini yerine getirecek."

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ