Advert

'BAHREYN VE DİĞER KÖRFEZ ÜLKELERİ PAZAR FIRSATLARI'

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
'BAHREYN VE DİĞER KÖRFEZ ÜLKELERİ PAZAR FIRSATLARI'
'BAHREYN VE DİĞER KÖRFEZ ÜLKELERİ PAZAR FIRSATLARI' İzzet TUMAY
Bu içerik 490 kez okundu.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Fırat Kalkınma Ajansı işbirliği ile "Bahreyn ve Diğer Körfez Ülkeleri Pazar Fırsatları" seminerleri Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonu'nda Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, FKA Genel Sekreteri A.Vahap Yoğunlu, iş dünyası ve STK temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan Elazığ TSO Başkanı Arslan, “Elazığ başta olmak üzere tüm illerimizin artık ihracata dayalı üretim yapma ve yeni pazarlara ulaşma gibi bir mecburiyeti vardır. Ülke olarak içinden geçmekte olduğumuz ekonomik süreçten çıkmanın yegane yolu daha fazla üretme, ihracat yapma ve bunlara bağlı olarak istihdam sağlamaktır” dedi.

T.C. Manama Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Doç. Dr. Güzin Bayar da bir sunu yaparak, Türkiye'nin Bahreyn ve Körfez ülkelerine açılım politikası, Türkiye-Körfez ülkeleri ekonomik ve ticari ilişkileri, bölgeye yönelik ihracat potansiyeli, ihraç edilebilecek ürünler, Körfez’deki iş ve yatırım imkânları hakkında detaylı bilgiler vererek katılımcıların sorularını cevaplandırdı.

FKA Genel Sekreteri A.Vahap Yoğunlu da bölge iş dünyasının ihracata yönlendirilmesi noktasında uzman kişi ve kuruluşlarla işbirliklerini geliştirerek bu tür toplantıları bundan sonraki süreçlerde de devam ettireceklerini ifade etti. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ