Advert

ALAATTİN KÖYÜNÜN ULAŞIM SORUNU ÇÖZÜLDÜ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ALAATTİN KÖYÜNÜN ULAŞIM SORUNU ÇÖZÜLDÜ
ALAATTİN KÖYÜNÜN ULAŞIM SORUNU ÇÖZÜLDÜ
Bu içerik 590 kez okundu.

Uzun yıllardır ulaşımda ciddi sıkıntılar yaşayan Sivrice ilçesinin Alaattin köyü, İl Özel İdaresi'nin yeni yol çalışmasıyla sorunları çözüme kavuştu.

Elazığ’ın en fazla kar yağışı alan ve bu nedenle ulaşımda ciddi sorunlar yaşayan Sivrice ilçesinin Alaattin köyünün ulaşım sorunları sona erdi. İl Özel İdaresi'nin 2019 yılı yatırım programına yer alan Sivrice ilçesinin Alaattin köyü asfaltlaması tamamlandı.

İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu köy yolunda incelemelerde bulundular.

Yapılan çalışma ve asfaltlama hakkında bir değerlendirmede bulunan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabuncu, “İki aydır asfaltlama çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Bugün de Alaattin ve Soğukpınar köylerindeki asfaltlama çalışmalarını yerinde incelemeye geldik. Hazarbaba Kayak Merkezi'nden itibaren yolumuz daha önceden stabilize durumdaydı. Bu yılki program kapsamında 6,9 km’lik bu yolun asfalt çalışmasını yapıp bitirdik. Geçmişte de köy merkezini kilitli parke ile kaplamıştık. Asfaltlama ile birlikte Alaattin köyünün yolla alakalı önemli bir problemi kalmadı. Programımız dâhilindeki diğer yollarda da ekiplerimiz yoğun şekilde çalışmaktalar. Mevsimi içerisinde programladığımız bütün yolların bitirilmesini sağlamış olacağız. Yaptığımız yolun halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İl Genel Meclisi Başkanı Şerbet ise yapılan yol çalışmasını yerinde incelemek amacıyla Alaattin köyünü ziyaret ettiklerini belirterek, hizmetlerden köy halkının memnun olduğunu, yapılan hizmetlerin hayırlı olmasını dilediklerini kaydetti. Şerbet, İl Özel İdaresi olarak şehrin merkezinde olan ne varsa aynısını kırsala ve köylere de taşımayı amaçladıklarını sözlerine ekledi.

Sivrice İl Genel Meclisi Üyesi Fethi Ahmet Beşiktaş ise köylere yönelik güzel hizmetler yapmaya devam edeceklerini kaydetti.

Köy sakinleri de yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini ifade ederek yol sorunlarının çözülmesinden menün olduklarını söylediler. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X