Advert

TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
TOPRAK'TAN 'DEVAM' KARARI
Bu içerik 686 kez okundu.

Elazığ Belediyespor FK Başkanı Ahmet Toprak, Belediye Başkanı Şerifoğulları ile yaptığı toplantının ardından göreve devam etme kararı aldı.

Eren KAYA / Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü Başkanı Ahmet Toprak, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile yaptığı toplantının ardından 'devam' kararı aldı.

Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü Başkanı Ahmet Toprak, bir süre önce görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. Toprak'ın, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile bir araya geleceği ve Belediyespor’un geleceğinin belirleneceği toplantıya göre görevine devam edip etmeyeceğinin belli olacağı kaydedilmişti.

Belediye Başkanı Şerifoğulları ile Elazığ Belediyespor Kulübü Başkanı Toprak, bir araya geldi. Elazığ Belediyespor’un geleceğinin masaya yatırıldığı zirveden Ahmet Toprak’ın devam kararı çıktı.

Elazığ Belediyespor Başkanı Toprak, yaptığı açıklamada, ilin iki profesyonel takımından biri olan Belediyespor’a her kesimin destek vermesinin şart olduğunu kaydederek şunları söyledi: “Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları ile bir araya geldik ve görüşmemizin neticesinde yola devam etme kararı aldık. Önümüzdeki günlerde yapacağımız yönetim değişikliğiyle, 2019-2020 futbol sezonunda daha güçlü ve kararlı bir şekilde yolumuza devam edeceğiz. Bu kapsamda Sayın Şerifoğulları’na, ilimiz milletvekillerine teşekkür ediyorum. Elazığ Belediyespor Futbol Kulübü Elazığ’ın iki profesyonel futbol kulübünden biri. Bu kulübe bütün Elazığ’ın, her kesim ve kurumun sahip çıkarak, destek vermesi gerekiyor. Bu bilinç oluşturulduğu takdirde de Elazığ Belediyespor’u güzel günlerin bekleyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X