Advert

ELAZIĞ TDV YURTLARI EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ TDV YURTLARI EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIR
ELAZIĞ TDV YURTLARI EĞİTİM ÖĞRETİME HAZIR
Bu içerik 649 kez okundu.

İzzet TUMAY / Profesyonel hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeyen Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Yurtları, şehirdeki öğrenci potansiyelinin konaklama ihtiyacını karşılamak için 2019-2020 eğitim döneminde biri kız biri erkek olmak üzere toplam iki yurtla hizmet vermeye hazırlanıyor.

Elazığ Müftülüğü’nden edindiğimiz bilgilere görde, Türkiye Diyanet Vakfı Yurtlar ve Sosyal Tesisler İktisadi İşletmesi, Elazığ’da kız ve erkek öğrenciler için hizmet verecek yeni yurtlarını önümüzdeki eğitim-öğretim yılı için hazır hale getirdi. Profesyonel hizmet anlayışı ile kaliteden ödün vermeyen TDV Yurtları, şehirdeki öğrenci potansiyelinin konaklama ihtiyacını karşılamak için 2019-2020 eğitim döneminde biri kız biri erkek olmak üzere toplam iki yurtla hizmet vermeye hazırlanıyor. TDV yurtları, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile üniversiteli öğrencilere yalnızca barınma ve beslenme imkânı sağlamıyor. Öğrencilerin okul hayatını destekleyici kurs ve eğitim programları, sosyal hayatlarını kaliteli hale getiren sosyo-kültürel faaliyetleriyle de hizmetlerine devam ediyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X