Advert

PALU’NUN GELECEĞİ TARTIŞILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
PALU’NUN GELECEĞİ TARTIŞILDI
PALU’NUN GELECEĞİ TARTIŞILDI
Bu içerik 603 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Palu’nun mevcut sorunları ile geleceği, Palu Kale Oteli'nde yapılan toplantıda ele alındı.

Palu Kültür ve Dayanışma Derneği'nin ev sahipliğinde yapılan toplantıya muhtarlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve medya kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Toplantıda alınan kararların önümüzdeki günlerde sonuç bildirgesi olarak kamuoyu ile paylaşılacağı açıklandı.

Toplantıyı düzenleyen Palu Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri yaptıkları kısa değerlendirmede, "Palu tüm katmanlarıyla birdir, beraberdir, ortak sevdamız memleketimizdir. Beş bin yıllık tarihe beşiklik yapan bu topraklar, hiç kimsenin kişisel menfaatlerine kurban edilemez. Tarihin bile silemediği bu kadim şehrin ilelebet yaşaması ve gelecek kuşaklara aktarılması hepimizin ortak vazifesidir. Özellikle bu toplantıya duyarlılık gösteren katılım sağlayan 10 mahalle muhtarımıza, basınımıza ve ilçemizdeki tüm sivil toplum kuruluşları temsilcilerine teşekkür ediyoruz” dediler.

palu elazığ son dakika haberler
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X