Advert

KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?
KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?
Bu içerik 525 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ İl Özel İdaresi'ne alınacağı açıklanan kadrolara başvurular tamamlandı. 12 Temmuz’da başlayan başvurular dün mesai saatinin bitimi ile birlikte tamamlandı. Başvuruların ardından işe alınacakların belirlenmesini sağlayacak olan kura çekiminin hangi tarihte yapılacağı henüz açıklanmadı.

Elazığ İl Özel İdaresi'nin İŞKUR üzerinden KPSS şartı olmadan büro memuru, mühendis ve işçi kadrolarına yapılacak personel alımı son zamanlarda Elazığ’da yapılan en büyük kamu personeli alımı olarak değerlendirilmişti.

Yayımlanan ilanda başvuru sonuçlarının 26 Temmuz 2019 tarihinde Elazığ İl Özel İdaresi resmi internet adresi üzerinden bildirileceği belirtilmişti. Sonuçların 26 Temmuz'da yayımlanacağı ilan edilmişken kura çekiminin ise hangi tarihte yapılacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından 48 kişinin kamu personeli olarak işe alınacağının açıklanmasının ardından, iş başvurusuna önemli bir ilgi gösterilmişti.

Bu arada yaşanan gelişmeler sonucunda iki birim müdürü ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri görevden alınmıştı.

elazığ il öz özel idaresi son dakika haberler elazığ
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X