Advert

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI'NDAN BASIN BAYRAMI MESAJI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI'NDAN BASIN BAYRAMI MESAJI
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI'NDAN BASIN BAYRAMI MESAJI
Bu içerik 544 kez okundu.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, gazetecilik mesleğini icra edenlerin özgür, tarafsız ve objektif bir şekilde görevlerini yerine getirerek sorumlu bir yayıncılık üstlenmelerinin şehrin gelişiminde önemli bir rolü olduğunu vurguladı.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları her yıl 24 Temmuz'da kutlanan Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında, gazetecilik mesleğinin önemine dikkat çeken Başkan Şerifoğulları; "Toplumun geniş kesimlerini etkileyebilen ve yönlendirebilen basın kuruluşlarımızın, özgür, tarafsız ve objektif bir şekilde görevlerini yerine getirirken, şehrimizin menfaatlerini, kamu düzenini, toplumsal dinamikleri ve mesleğin gerektirdiği ahlaki değerleri göz ardı etmemeleri, sorumlu bir yayıncılık üstlenmeleri şehrin gelişimi açısından büyük önem taşımaktadır. İlimizde yayın yapan yazılı ve görsel tüm basın mensuplarımızın bu anlayışla yayınlarına devam edeceğine yürekten inanıyorum. Basında sansürün kaldırılışının 111. yıl dönümü vesilesiyle, bütün basın çalışanlarının Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ediyor, kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X