Advert

ELAZIĞLI ÖĞRENCİLERE BURS VERİLECEK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞLI ÖĞRENCİLERE BURS VERİLECEK
ELAZIĞLI ÖĞRENCİLERE BURS VERİLECEK
Bu içerik 374 kez okundu.

İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği, 2019-2020 eğitim öğretim yılında İzmir’de okuyacak Elazığlı öğrencilere burs vermeye hazırlanıyor. Dernek Başkanı Muzaffer Acar, İzmir’de okuyan öğrencilere her türlü desteğin yanında burs imkanı ile de yanlarında olacaklarını kaydetti.

İzmir’de faaliyetlerini sürdüren ve en eski Elazığ derneklerinden biri olan İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği, oluşturduğu bursver-sen ile Elazığ’dan İzmir’e üniversite eğitimi için giden öğrencilere burs verecek. 2019-2020 eğitim öğretim yılında derneğin finansal bütçesi doğrultusunda verilecek burslarla, hem öğrencilere maddi destek sağlanacak hem de öğrencilerin manevi yönden yalnız kalınmamaları sağlanacak.

İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Muzaffer Acar, oluşturdukları Bursver Sen ile hazırlanan kriterler doğrultusunda gençlere burs imkanı sağlayacaklarını söyledi. Her yıl birçok öğrencinin maddi yetersizlikler doğrultusunda eğitimini yarıda bıraktığını anımsatan Muzaffer Acar, "Başta imkanları normal şartların üzerinde iyi olan hemşerilerimizden ve hayırsever değerli hemşeri üyelerimizden bu konuda koordineli öğrencilerimize BURSVER-SEN adı altında yararlı olacağımızı Derneğimizce taahhüt ediyoruz. BURSVER-SEN ile ilgili belirlenecek burs kriterleri oluşturulacak komisyonla önümüzdeki aylarda kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

İzmir Elazığ Kültür ve Dayanışma Derneği bünyesinde kurulan Bursver-Sen’in başkanlığına Reşat Obuz, başkan yardımcılığına Halis Sözcü getirilirken, üyeliklerde ise Muzaffer Acar, Selami Kaymak ve Gökhan İlhan yer aldı. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X