Advert

HORA'NIN ALACAKLARI YAPILANDIRILDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
HORA'NIN ALACAKLARI YAPILANDIRILDI
HORA'NIN ALACAKLARI YAPILANDIRILDI
Bu içerik 547 kez okundu.

Başkan Öztürk, Romen oyuncunun avukatıyla İstanbul’da gerçekleştirdiği görüşmeler sonucu futbolcunun alacaklarını yeniden yapılandırırken, böylelikle FIFA tarafından Elazığspor'a uygulanacak olan iki dönem transfer yasağı önlendi.

Eren KAYA / İki sezon önce Elazığspor'da forma giyen Romanyalı futbolcu İoan Hora’nın alacakları ile ilgili FIFA tarafından Elazığspor'a uygulanacak olan iki dönem transfer yasağı, Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk’ün girişimleri sonucu önlendi.

Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, İoan Hora’nın avukatıyla İstanbul’da gerçekleştirdiği uzun görüşmeler sonucu söz konusu futbolcunun alacaklarını yeniden yapılandırdı. Bu gelişmenin ardından, FIFA tarafından Elazığspor'a uygulanacak olan iki dönem transfer yasağı önlendi.

Başkan Öztürk, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Geçmiş dönemde takımımızda forma giyen İoan Hora, alacakları dolayısıyla FIFA nezdinde kulübümüze dava açmıştır. FIFA tarafından kulübümüze daha önce gönderilen ihtarda futbolcunun alacaklarının 5 Ağustos’a kadar ödenmesini, aksi takdirde kulübümüze iki dönem transfer yasağının uygulanacağı belirtilmiştir. Yaklaşık bir haftadır şahsım ve Muhasebe Müdürümüz Eser Ağcabay’ın yoğun çabaları sonucu futbolcunun alacaklarının yeniden yapılandırılması konusunda uzlaşmaya vardık. Bilindiği üzere FIFA tarafından uygulanan cezalar geri dönüşü olmayan cezalardır. Böylelikle kulübümüz için büyük önem arz eden önemli bir dosyanın çözüme kavuştuğunu değerli kamuoyu ile paylaşmak isterim” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı