Advert

UÇAR:​ HEDEFİMİZ LİGDE KALICI OLMAK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
UÇAR:​ HEDEFİMİZ LİGDE KALICI OLMAK
UÇAR:​ HEDEFİMİZ LİGDE KALICI OLMAK
Bu içerik 589 kez okundu.

Eren KAYA / 2019-2020 sezonunda Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde Elazığ'ı temsil edecek olan İl Özel İdarespor Kadın Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarına bu ayın sonunda başlayacak.

Yeni sezon için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Sabahattin Uçar, “Bu yıl kadınlar basketbolunun en üst liginde mücadele vereceğiz. Amacımız bu ligde kalıcı olmak. Bunu sağlamak adına şu anda kadromuzu oluşturuyoruz. Transfer ettiğimiz oyuncuların yanında yeni isimleri kazandırmak için görüşmelerimiz devam ediyor. Teknik sorumlu olarak görüştüğümüz isimlerden biri ile anlaşıp lige kadar hazır olmanın gayretinde olacağız” dedi.

Başkan Uçar, ligde bu yıl yeni bir uygulamanın başlayacağını belirterek, şunları söyledi: “Bu yıl ligden 4 takım düşecek. Statü değişti bizim şansımıza. Çok riskli bir ortam. İlk 8 play-off oynuyor, 4 takım düşüyor ve sadece arada 2 takım kalıyor. Bizim hedefimiz öncelikli olarak ligde kalıcı olmak. Bunun yanında ikinci hedefimiz, ligde ilk 8 takım arasına girip play-off oynamak. Bunu yapacak potansiyelimiz var. Süper Lig'de bazı kurallar var. Bunlardan biri de müsabakaların biletli olarak izlenmesi. Biz de bu kural gereği maçlarımıza gelecek olan seyircilerimize bilet uygulaması yapmak zorundayız. Bunu en az nasıl yapabilirizi araştırıyoruz. Geçen yıllarda mücadele verdiğimiz liglerde maçlarımıza gelen çok mükemmel bir seyirci topluluğumuz oluştu. Biz bunu kaybetmek istemiyoruz. İlimizin yöneticileri de bu yıl bize gerekli katkıyı sağlamak adına yanımızda yer alıyorlar. Bunun yanında sponsorluk konusunda görüşmelerimiz var. Bu konuda da yakın bir zamanda netice alacağımızı belirtmek istiyorum.

Bu ayın sonunda hazırlıklarımıza başlayacağız. Oluşturduğumuz kadronun lige kadar hazır olmasını planlıyoruz. Çünkü gerçekten zorlu bir sezon geçireceğiz. Statü tüm takımları oynayacakları maçlarda kora kor mücadele etmelerine neden olacak. Biz de bu zorlu mücadeleye en iyi şekilde hazır olacağız.

Hedefimiz düşmemek olacak ama iyi bir ivme yakalayıp önce ligde kalıcı olmanın sonra da ilk 8 takım arasında yer almanın mücadelesini vereceğiz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X