Advert

MİLLETVEKİLİ AĞAR:​ KİMSE YANLIŞ DEĞERLENDİRME VE HÜCUM FIRSATÇILIĞI YAPMASIN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
MİLLETVEKİLİ AĞAR:​ KİMSE YANLIŞ DEĞERLENDİRME VE HÜCUM FIRSATÇILIĞI YAPMASIN
MİLLETVEKİLİ AĞAR:​ KİMSE YANLIŞ DEĞERLENDİRME VE HÜCUM FIRSATÇILIĞI YAPMASIN
Bu içerik 781 kez okundu.

İrfan ARSLAN / AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi Zülfü Tolga Ağar, Malatya’da düzenlenen Gençlik Buluşması şöleninde irticalen yaptığı bir konuşmanın başlangıcını kullanmayıp bir bölümünden alıntı yapılarak sosyal medya ve bazı yayın organlarından yapılan saldırılara sert bir açıklama ile cevap verdi. Ağar, “Konuşmanın bir kısmını alarak kimse, şahsım için iman cellatlığı, Cumhurbaşkanımıza da benim üzerimden hücum fırsatçılığı yapmasın” dedi.

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Zülfü Tolga Ağar, bazı yayın organlarında ve kamuoyunda çıkan haberlere tepki göstererek açıklama yaptı.

Milletvekili Ağar yaptığı açıklamada, “İrticalen yapılan samimi bir konuşmanın bir kısmını alarak kimse, şahsım için iman cellatlığı, Cumhurbaşkanımıza da benim üzerimden hücum fırsatçılığı yapmasın. Devlet terbiyesi ile büyümüş, Cumhurbaşkanımızın siyasi önderliğinde siyaset yapan bir milletvekili olarak teşbihte hata olmaz düsturu ile makama saygımı abartılı bulanlar olabilir. Ancak inançlarına, devletine, milli ve manevi değerlerine bağlı bir insan olarak, konuşmamda yanlış anlaşılmaya mahal verebilecek sözlerin kesilip, kırpılıp 'haşa' ile başladığım bir cümle üzerinden Allah’a şirk koştuğum iftirasını yaymak gerçeğe haksızlıktır, itibar suikastçılığıdır” diyerek tepki gösterdi.

Milletvekili Ağar’a bazı çevrelerce maksatlı olarak yapılan saldırı ilimizde de sert tepkiyle karşılandı. Elazığlı vatandaşlar, “İnsanlarımızın büyük bir bölümünün yaşadıkları olaylarda 'Haşa' diye başlayıp kullandıkları cümleler vardır. Burada özellikle yaşadığı heyecanı ve bunun gençlere aktarımını yapan milletvekilimizin sözlerinin maksatlı olarak kullanılması özellikle Ağar üzerinden aileye ve Cumhurbaşkanımıza yapılan saldırı kimseye bir şey kazandırmaz. Burada samimi bir ifadeyi alıp farklı niyetlerle kullanmış gibi göstermek doğru değil. Biz Ağar ailesini de, onların milliyetçi muhafazakâr yapısını, bu vatana bağlılığını da, kutsal değerlere olan inancını da biliyoruz” diyerek Milletvekili Ağar'a sahip çıktılar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X