Advert

BAŞKAN GÜRGÖZE 'ARI' GİBİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞKAN GÜRGÖZE 'ARI' GİBİ
BAŞKAN GÜRGÖZE 'ARI' GİBİ
Bu içerik 523 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, bir yandan saha çalışmalarını sürdürürken bir yandan da vatandaşların sorunlarının çözümü konusunda gayretli çalışmalarına devam ediyor.

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, vatandaşların karşı karşıya kaldığı sorunların çözümü için her gün İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla görüşmeler yapıyor. Gürgöze, her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek, sorunlarını haykırıyor dinliyor, çözümü konusunda elinden gelen her türlü gayreti gösteriyor.

AK Parti binasında sorunlarını anlatmak için kendisini ziyarete gelen vatandaşlarla yakından ilgilenen Gürgöze, vatandaşların ifade ettikleri sorunları tek tek not aldı ve çözümü konusunda gerekenlerin yapılacağına dair söz verdi

'GÜRGÖZE’NİN SICAK İLGİSİNDEN ÇOK MEMNUNUZ'

Vatandaşlar AK Parti İl Balkanı Gürgöze’nin kendilerine gösterdiği yakın ve sıcak ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Başkan Gürgöze ile oldukça samimi görüşme yaptıklarını, sorunlarını dile getirdiklerini ve imkanlar ölçüsünde çözüm bulunacağına da inandıklarını belirttiler.

'365 GÜN YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ'

Ak Parti'nin çalışmalarıyla ilgili yaptığı değerlendirmede Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, "Bizler, vatandaşlarımızın sorunlarına ve sıkıntılarına çözüm üretmek için varız. Sadece seçim sürecinde değil, yılın 365 günü vatandaşlarımız için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bir yandan çeşitli ziyaretler vasıtasıyla vatandaşlarımızla bir araya gelirken bir yandan da İl Başkanlığımızda kendilerini ağırlıyor, sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri arasında iş konusu diğer taleplerden daha fazla öne çıkmaktadır. Bizler de vatandaşlarımızın işsizlik sorununa çözüm üretme gayreti ile personel ihtiyacı olan yerlerin, işletmelerin tespitini yaparak yönlendirmeler yapıyoruz. Böylece hem işverenin hem de iş arayanın sorununa çözüm getirmiş oluyoruz. Elazığlılara hizmet etmek bizim görevimizdir. Bizler, onlar için bu makamlarda oturuyoruz. Elazığ'da 7’den 70’e tüm hemşerilerimize hizmet etmek, onların dertleriyle dertlenmek, sorunlarına çözüm olabilmek bizleri daha da mutlu etmekte ve azimle çalışmamızı sağlamaktadır. İlçe teşkilatımız, gerek kadın kolları gerek gençlik kollarımız gerekse ana kademedeki arkadaşlarımız çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Kurum ve kuruluşlar, iş insanları, esnafımız ve vatandaşlarımızla sürekli irtibat halinde bir çalışma sistemimiz var. Birlikte hareket eden bir teşkilata sahibiz” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X