Advert

KURNAZ: ESNAFIMIZIN SIKINTISI GİDERİLDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KURNAZ: ESNAFIMIZIN SIKINTISI GİDERİLDİ
KURNAZ: ESNAFIMIZIN SIKINTISI GİDERİLDİ
Bu içerik 833 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Kurban Bayramı öncesi AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın girişimleri sonucunda sağlanan 2 milyon TL tutarındaki kredinin talepte bulunan ve sırada bekleyen esnaflara dağıtıldığı açıklandı.

Harput Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Turan Kurnaz, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kooperatifimize kredi talebinde bululan ve sırada bekleyen esnaflarımızın sorununa, AK Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın girişimleri sonucunda sağlanan 2 milyon TL tutarında bir kredi desteğinin gelmesi ile sıkıntılarına çözüm getirildiğinin bilinmesini istiyorum. Milletvekilimizin girişimleri sonucunda ilimiz esnafına destek olma bizleri de mutlu etmiştir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da mevcut ekonomik gücümüzü artırma girişimlerimiz devam edecektir. İlimize ne kadar finansman sağlarsak esnaflarımızın ihtiyaçlarına karşılamada o kadar güçlü oluyoruz. Bugüne kadar esnafımıza 100 milyon TL'nin üzerinde kredi dağıttık. Bu para artık ilimizde dönmeye devam edecek. Yani ilimiz ekonomisine katkımız oluyor. Bizim hedefimiz ilimizde kooperatifimiz aracılığı ile esnafa verdiğimiz ve vereceğimiz kredi miktarını daha da artırmaktır. Alacağımız ve esnaflarımıza vereceğimiz her kuruş ilimiz ekonomisine katkı sağlayacaktır” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X