Advert

ELAZIĞ EMNİYETİNDEN BAYRAM TEDBİRLERİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ EMNİYETİNDEN BAYRAM TEDBİRLERİ
ELAZIĞ EMNİYETİNDEN BAYRAM TEDBİRLERİ İzzet TUMAY
Bu içerik 1301 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ İL Emniyet Müdürlüğü tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla alınacak emniyet tedbirler ile ilgili bir açıklama yapıldı.

Açıklamada, “Yaklaşan Kurban Bayramı’nı Elazığlı vatandaşlarımız ve kentimizi ziyarete gelen misafirlerimizin huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla trafik, genel güvenlik ve genel asayişin temini açısından uygulanan emniyet tedbirlerine ilaveten alınan bayram tedbirleri ile ilgili olarak; Asayiş ekiplerimiz bayram nedeniyle yoğunlaşacak cami, mezarlık, havalimanı, gar ve terminal gibi hassas bölgeler ile alış-veriş merkezleri, umuma açık istirahat ve eğlence yerlerinde meydana gelebilecek olayların önlenebilmesi amacıyla yapılacak denetimler artırılacaktır. Yaya devriye olarak oluşturulan ekiplerimiz, sorumluluk alanlarında meydana gelebilecek hırsızlık, yankesicilik, kapkaç, otodan hırsızlık vb. konuları hassasiyetle takip edileceklerdir. Kurbanlık hayvan satış noktalarının sık sık kontrolü sağlanacak, satıcılar sahte para ve dolandırıcılık konularında bilinçlendirilecek ve özellikle geceleri hayvan hırsızlığına yönelik gerekli tedbirler alınacaktır. Bayram nedeniyle, yoğunlaşacak şehir içi ve şehirlerarası trafiğin tanzim ve güvenliğini sağlamak amacıyla trafik ekiplerimizin sayısı artırılarak, terör olayları başta olmak üzere suç ve suçluyla mücadele kapsamında şüphe edilen sürücülerin kimlik sorgulaması yapılacak, muhtemel terör eylemlerine karşı araçların kontrolü dâhil, güvenlik tedbirleri en üst düzeyde alınacaktır. Bayram öncesi ve süresince ilimiz şehir içi ana güzergâhlar başta olmak üzere şehirlerarası karayollarında trafik kontrolleri süresiz devam edecektir. Karayollarında radar, emniyet kemeri, kırmızı ışık, takoğraf, fazla yolcu-yük ve alkol denetimleri yapılacaktır. Araç sürücüleri uykusuz yola çıkmamaları, hız sınırlarına riayet etmeleri ve mutlaka emniyet kemerlerini takmaları konusunda ekiplerimizce uyarılarda bulunarak farkındalık yaratılmaya çalışılacaktır. Elazığ Emniyeti olarak vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, bayram süresince mevcut ekiplerimize ilaveten ekipler oluşturularak daha hassas ve yoğun bir şekilde görev ifa edilecektir. 155 Polis İmdat hattı ve 241 10 00-01-02-03 no’lu telefonları ile istek ve şikâyetleri değerlendirmek üzere Bayram boyunca da 24 saat vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır” ifadelerine yer verildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ