Advert

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MAKAM ARACINI EVLENEN ÇİFTE TAHSİS ETTİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MAKAM ARACINI EVLENEN ÇİFTE TAHSİS ETTİ
BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI, MAKAM ARACINI EVLENEN ÇİFTE TAHSİS ETTİ İzzet TUMAY
Bu içerik 700 kez okundu.

Elazığ'da bedensel engelli Tuğçe Çolak (27), 4 yıl önce tanıştığı Erhan Naynal (30) ile düzenlenen törenle evlendi. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğlulları makam arabasını, düğün arabası olarak tahsis etti.

İstanbul'da mobilya dükkanı olan Erhan Naynal, 4 yıl önce bedensel engelli Tuğçe Çolak (27) ile tanıştı. 4 yıl boyunca arkadaşlıkları süren çift, evlenmeye karar verdi. Bunun üzerine Erhan Naynal, İstanbul'daki işyerini kapatıp, Elazığ'a yerleşti ve Tuğçe Çolak'ı ailesinden istedi.

Kültür Park'ta bulunan Mamuratül Aziz salonunda yapılan düğün, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları da makam arabasını düğün arabası olarak genç çifte tahsis etti.

Erhan Naynal, "Mutluluğumuzu paylaştıkları için bütün Elazığ halkına çok teşekkür ediyoruz. Eşimle 4 sene önce bir ortak arkadaşımız vesilesiyle tanıştık. O zamandan beri devam ediyordu. Bu sene de mutluluğa bağlayalım dedik. Bazı sıkıntılardan dolayı benim babam gelmedi. Ancak genelde bizim ailelerimiz buradadır. Ben bir engel görmüyorum. Kendisi bir çok kişiden daha sağlıklı ve akıllıdır. Tercihimin en doğu karar olduğunu düşünüyorum. Bana bir şey olmadığı sürece ömrümün sonuna kadar taşıyacağımı her defasında belirttim. Bu yolda bu şekilde başladık ve bu şekilde bitireceğimize inanıyorum. İstanbul’da mobilya dükkanım vardı ve dükkanı kapatıp buraya yerleştim. Burada herhangi bir işim yok. Düğünden sonra iş arayacağım ve illaki bazıları bu konuda yardımcı olacaktır" dedi.

Tuğçe Çolak "Evlilikte, sadakat ve güven önemlidir. Evleneceğin kişi dağ gibi görmek ve yaslandığın zaman yıkılmayacağını bilmek çok önemlidir. Ben o dağı bulduğuma inanıyorum. Darısı tüm bekarların başına. Ailem, ilk etapta bir ikilemde kaldılar. Ancak daha sonra eşimi tanıdıktan sonra onlar da güvendiler" diye konuştu. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ BELEDİYESİ TEMİZLİK İHALESİNDE REKOR KIRIM
ELAZIĞ BELEDİYESİ TEMİZLİK İHALESİNDE REKOR KIRIM
FIRAT ÜNİVERSİTESİ, 2019 DÜNYA ÜNİVERSİTELERİ AKADEMİK SIRALAMASINDA YER ALDI
FIRAT ÜNİVERSİTESİ, 2019 DÜNYA ÜNİVERSİTELERİ AKADEMİK SIRALAMASINDA YER ALDI