Advert

DOĞAN: ÇOCUKLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
DOĞAN: ÇOCUKLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ
DOĞAN: ÇOCUKLARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ
Bu içerik 321 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, “Haydi Çocuklar Bilimin Tohumlarıyla Filizlenme Projesi” kapsamında çocukların yapacakları çalışmalarda yanlarında olacaklarını açıkladı.

Mollakendi Belediye Başkanı Doğan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Mollakendi beldemiz Karşıbağ İlköğretim Okulu’nda öğrenim gören çocuklarımız bilime olan merakını artırarak, bilim alanında farkındalık oluşturacak ve bu anlamda küçük deneyler yapacaklar. Çocuklar bilime yönelip, bilim alanında çeşitli araştırmalar yaparak ülkemizi bilim alanında temsil edecekler. Proje Koordinatörü Eyüp Ayık’ın öncülüğünde başlayan çalışmalara destek veren Pegasus Hava Yolları ile sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ediyor, Mollakendi Belediyesi olarak bizler de yarınlarımızın teminatı sevgili yavrularımızın yanında yer alacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı