Advert

ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN KİMSESİZ VE YAŞLILARA HİZMET

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN KİMSESİZ VE YAŞLILARA HİZMET
ELAZIĞ BELEDİYESİ’NDEN KİMSESİZ VE YAŞLILARA HİZMET İzzet TUMAY
Bu içerik 480 kez okundu.

Elazığ Belediyesi sosyal belediyecilik alanında başlattığı yeni projeyle yaşlı, engelli, kimsesiz ve bakıma muhtaç vatandaşlara evde temizlik hizmeti sunuyor.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan ‘Yaşlı ve Bakıma Muhtaç Kişilere Ev Temizliği Hizmeti’ projesi start aldı.

Hizmetten, kendisiyle ilgilenecek bir yakını bulunmayan yaşlı, engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlar yararlanacak.

Bayram öncesi başlatılan yeni projeyle, sunulan ev tadilat, tamirat ve temizlik hizmeti, ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürdü.

Yılın 12 ayı devam ettirilecek projeyle, başvurular değerlendirilerek, hizmetin ulaştırılacağı vatandaşlar belirleniyor. Ardından harekete geçen ekipler tarafından ilk olarak evde gerekli tadilat çalışmaları gerçekleştiriliyor. Sonrasında ise yerler, halılar süpürülüp siliniyor, cam, kapı ve çerçeveleri temizleniyor, mutfak, tuvalet ve banyo temizliği yapılıyor, balkonları yıkanıyor.

Ekiplerin titizlikle gerçekleştirdiği çalışmalarla tertemiz hale getirilen evler, sahiplerine teslim ediliyor.

Sosyal projelerle toplumun tüm kesimlerini kucaklamayı amaçladıklarını ifade eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Projemiz yılın 12 ayı devam edecek. Temel amacımız insanlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak ve onların yaşam kalitelerine değer katmak. Bu açıdan sosyal projelerimizle toplumun her kesimine ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli hizmet ulaştırmak önceliklerimiz arasında olacak. Başlattığımız bu yeni projeyle hasta ve bakıma muhtaç ailelerimizin yaşamlarını kolaylaştırmış olacağız. İnancımız, örfümüz bizlere yaşlılarımıza, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sahip çıkmayı öğretmiştir. Dolayısıyla bu hizmet her şeyden önce bizim için bir görevdir. Kurban Bayramı öncesinde projemizi başlatmamız da apayrı bir güzellik oldu. Hizmet ulaştırdığımız vatandaşlarımız bayramda misafirlerini en iyi şekilde ağırlayacak, bizler de onların dualarını almış olacağız” şeklinde konuştu. Bülten Haber

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ELAZIĞ BELEDİYESİ TEMİZLİK İHALESİNDE REKOR KIRIM
ELAZIĞ BELEDİYESİ TEMİZLİK İHALESİNDE REKOR KIRIM
FIRAT ÜNİVERSİTESİ, 2019 DÜNYA ÜNİVERSİTELERİ AKADEMİK SIRALAMASINDA YER ALDI
FIRAT ÜNİVERSİTESİ, 2019 DÜNYA ÜNİVERSİTELERİ AKADEMİK SIRALAMASINDA YER ALDI