Advert

AK PARTİ’DEN İLÇE VE BELDELERE ZİYARET

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
AK PARTİ’DEN İLÇE VE BELDELERE ZİYARET
AK PARTİ’DEN İLÇE VE BELDELERE ZİYARET
Bu içerik 843 kez okundu.

Kurban Bayramı nedeniyle AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze ilçe ve belde ziyaretlerine devam etti.

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Kurban bayramının üçüncü gününde Arıcak, Alacakaya Maden ve sivrice ilçeleri ile Erimli beldesine giderek hem teşkilat üyeleri ile hem de vatandaşlarla bayramlaştılar. Demirbağ ve Gürgöze’ye AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Çelik ve teşkilat mensupları da eşlik etti.

Demirbağ ile Gürgöze’nin ilçe bayramlaşma programlarının ilk durağı Arıcak oldu. Arıcak’ta Belediye Başkanı Ferit Yıldırım ve İlçe Başkanı Nadir Gülşen tarafından karşılanan Demirbağ ve Gürgöze, vatandaş ve esnafla bayramlaştı. Daha sonra partilerinin ilçe teşkilatına geçen Demirbağ ve Gürgöze, teşkilat mensupları ile bayramlaştı.

Ak Parti Arıcak İlçe Başkanı Nadir Gülşen, “Bu bayram vesilesiyle iki güzide insanı Elazığ Milletvekilimiz Zülfü Bey ve İl Başkanımız Ramazan Bey bayramımızı kutlamak için buradalar. Kendilerine bu bayram vesilesiyle bizi ziyaret ettikleri için çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti İl Başkanı Gürgöze, “5 yıllık il başkanlığım sürecinde Arıcak’tan gelen her türlü talebe gücümüz nispetinde pozitif ayrımcılık yaparak yaklaşmaya çalıştık. Yine ilçe belediye başkanımız ve belde belediye başkanlarından gelen her türlü talep ve isteklere olabildiğince gayretli bir şekilde yardımcı olmaya gayret ettik. 18 yıl önce hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyen bir genel başkanın, bir liderin liderliğinde, genel başkanlığında kurulan bir partinin bu ülkede yapmış olduğu hizmetler, bu ülkenin önündeki özgürlüklerin kaldırılmasından tutun, yasaklardan tutun başka alanlara kadar bir ülkede 17 yıllık gibi kısa bir sürede hayal edilemeyecek hizmetlerin yapıldığına hep birlikte şahitlik ediyoruz. İnşallah bu bayram vesilesiyle de tüm teşkilat mensuplarımıza ve AK Partili her bir bireye bir mesaj vererek sözlerimi noktalamak istiyorum. Bütün Arıcaklı ve tüm hemşehrilerimizin 82 milyona ulaşan vatandaşlarımızın şimdiye kadar güçlü bir şekilde desteğini aldığımız gibi bundan sonraki süreçlerde de daha güçlü bir şekilde sizlerden destek isteyerek kaldığımız yoldan daha ileri gitmeye, hedeflerimize ulaşmaya, bu ülkenin çocukları; geleceğimiz olan çocuklarımız için ortaya koymuş olduğumuz hedeflere adım adım ilerlemek için sizlerden daha güçlü bir şeklîde destek istiyoruz” şeklinde konuştu.

DEMİRBAĞ: BUGÜNE KADAR DESTEĞİNİZİ BİZDEN EKSİK ETMEDİNİZ

Milletvekili Demirbağ, “İlk günden bugüne kadar sizler desteğinizi bizden eksik etmediniz. Allah hepinizden razı olsun. Bizler de birkaç defa geldiğimizde ifade ettik; başta Arıcak Alacakaya yolu ki burası geldiğimizde Arıcaklı büyükler o zaman üniversitedeki hocalarımız da vardı, hayal diyorlardı. Seçim sözüdür diyorlardı. Dedim biz farklıyız. Allah’a şükür Mehmet Ali Bey ve İl Genel Meclis Üyemiz Hanifi Bey’in de çok katkısı oldu. Mehmet Ali Bey ilçe başkanıydı, sonra belediye başkanı olduğu dönemde arkadaşlarımızın da takibi sonucu güvenlik yolu kapsamına aldık ve bu yolu Cenab-ı Allah nasip etti Arıcak’ımıza kazandırdık. O yoldan geldik. Yenileme çalışmaları yapılmış. Geri kalan kısmı da inşallah yapıldığı zaman iller arası yol standardına ulaşmış olacak inşallah. Yine Tırnik yolu da gerçekten içler acısı bir yoldu. Orayı da yine bayram günü teşekkürümü arz edeyim; Cevdet Bey bakan iken her gittiğimizde her yıl 1 trilyon, 2 trilyon, 3 trilyon para almak suretiyle bu yolu da bugünkü durumuna getirdik. Şimdi inşallah bu yıl olmazsa önümüzdeki sene, ekonomimizde sıkıntı var kabul etmek lazım. Geçmişteki gibi rahat hareket edemiyoruz yatırım konusunda. İnşallah gelecek sene tamamen bitirmiş oluruz. Alternatifli yolunuz olur. Arzu eden Tırnik’ten Palu üzerinden gider, arzu eden Alacakaya üzerinden gerek Maden’e gerekse Palu’ya, Elazığ’a gider. Hepsini saymayacağız hastane, üzerimize düşeni yapıyoruz hep beraber arkadaşlarımızla. Sağlık bakanıyla da görüştük. Daha sonrasında genel müdürlükle sürekli irtibaat halindeyiz. Belli kriterler, şartlar gerekiyor. Bunları sozluyoruz. İnşallah netice alabilirsek ne ala alamazsak da en iyi şekilde Arıcak’ımıza hizmet edecek durumda Arıcak’ın hizmetine vereceğiz inşallah” dedi.

ERİMLİ BELDESİ BAYRAMLAŞMA ZİYARETİ

Demirbağ ve Gürgöze, daha sonra Erimli beldesine geçerek, belde halkının bayramını kutladı. Arıcak ilçesinden sonra Alacakaya’ya geçen Demirbağ ve Gürgöze, Belediye Başkanı Başaran Yaşlı ve İlçe Başkanı Gökmen Sancar tarafından karşılandı.

İlçe Başkanı Sancar, “Biz AK Parti teşkilatı olarak her zaman halkımızın içinde bir bayram havasıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Çünkü biz güçlü bir partiyiz ve büyük bir partiyiz. Yarın da Allah nasip ederse 18. kuruluş yıl dönümümüzü kutlayacağız. Biz parti olarak güçlü olduğumuz, birlik içinde olduğumuz sürece Allah’ın izniyle hedefimiz 2023 ve 20203 yılına kadar da inşallah daha nice beraber bayram geçirmeyi ve yıl dönümümüzü beraber kutlamayı umut ediyoruz” diye konuştu.

Alacakaya Belediye Başkanı Yaşlı, “Bizler güçlü, iradesi kuvvetli, halka dayalı bir partiyiz. Bugüne kadar elimizden gelen en iyi hizmeti ilimiz, ilimiz ilçelerimiz ve beldelerimiz ve köylerimiz dahil ulaşmakta bugüne kadar, bugüne kadar da ulaşmış bulunmakta. Sayın vekilimizin de çok güzel söylediği gibi meydanda konuşulanlarla değil, icraatlerle gündemde olan partimiz” diye konuştu.

GÜRGÖZE: ÇOK DAHA İYİ HİZMET EDECEK

İl Başkanı Gürgöze, “18. kuruluş yıl dönümünü yarın gerçekleştireceğimiz, çeşitli etkinliklerle birkaç gün gecikmeli ayın 23’ünde genel merkezimizde yapacağımız program, beraberinde de illerde, ilçelerimizde düzenleyeceğimiz etkinliklerle programlarımızı gerçekleştireceğiz. İnşallah Allah daha nice güzel bayramlara, nice güzel hizmetlerle sizlere çok daha iyi hizmet edecek. Güzel günleri nasip etsin” ifadelerine yer verdi.

MADEN İLÇESİ BAYRAMLAŞMA ZİYARETİ

İlçe ziyaretlerini Maden ile sürdüren Zülfü Demirbağ ve Ramazan Gürgöze, İlçe Başkanı Mahmut Demir tarafından karşılandı.

İlçe Başkanı Demir, “Bayramı birliktelik, kardeşlik, beraberlik, huzur ve mutluluk getirmesini tüm ilçeme ve Elazığ’a diliyorum. Sevgiler saygılar sunuyorum” diye ifade etti.

İl Başkanı Gürgöze, “AK Parti’mize şimdiye kadar vermiş olduğunuz destekten, bu 31 Mart seçimlerinde biraz az destek aldık Maden’imizden. Bundan sonraki süreçte inşallah sizlere daha çok hizmet ederek sizlerin de daha güçlü desteğine talipli olduğumuzu da ifade ederek tekrar bayramınızı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Milletvekili Demirbağ, “Bugün de Kaz Dağları’nda yine Alman basını orada. ‘Arkadaş senin işin gücün yok mu? Git Almanya’da ne halt ediyorsan et! Ne işin var orada? Niye Türkiye’nin kalkınmasını, bir adım ileri gitmesini istemiyorlar. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a düşmanlıklar var. Ama Kaz Dağı ama horoz dağı ama Maden bir şeyleri bahane etmek suretiyle yıpratmaya çalışıyor. Mesele bu. Siz bunun farkındasınız. İnsanımıza da bunu anlatmak lazım. Bu kadar hizmete rağmen. En ufak bir şeyi bahane etmek suretiyle liderimize saldırıyorlar. Niye? Dünya mazlum insanların ve Müslümanların umut bağladığı bir insan. Eğer onu köreltirlerse Allah korusun onu saf dışı bırakırlarsa Türkiye’yi yine eski haline getirecekler” dedi.

SİVRİCE İLÇESİ BAYRAMLAŞMA ZİYARETİ

Milletvekili Demirbağ ve İl Başkanı Gürgöze’nin son durağı Sivrice ilçesi oldu. AK Parti Sivrice İlçe Başkanı Cemal Babür, “Bayramınız kutlu olsun. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

GÜRGÖZE: SİVRİCE’YE ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLERDE BULUNDUK

Gürgöze, “Çok önemli hizmetler yapıldı. Gelirken Sivrice’ye Sivrice’nin girişindeki yol bire sahil kasabasında, çok güzel bir şehre girebilecek, güzel bir girişle hükümetimiz döneminde, hükümetlerimiz döneminde yapılan çok büyük hizmetlerden sadece bir tanesi. Sıcak karışım asfaltıyla, bisiklet yoluyla, yürüyüş yoluyla hakikatten son derece güzel girişi olan, hemen Sivrice’nin girişinde sağ tarafta kadın açık ceza evi ve çok sayıda lojmanla birlikte Hazarbaba Kayak Merkezi’nden tutun daha ifade etmek istediğim Sivrice’ye çok önemli hizmetlerde bulunmuş bir partinin mensubu olmaktan büyük bir memnuniyet ve gurur duyuyoruz. İlçe başkanımız bahsetti; 31 Mart seçimlerinde AK Partimiz burada çok az bir farkla seçmi kaybetti. Bizim ona yönelik geriye dönük olarak ifade edeceğimiz herhangi bir husus yok. Sivrice halkının iradesi sonuç olarak bu yönde tecelli etmiştir” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X