Advert

İHH’DAN ELAZIĞ’DA 1000 AİLEYE KURBAN YARDIMI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
İHH’DAN ELAZIĞ’DA 1000 AİLEYE KURBAN YARDIMI
İHH’DAN ELAZIĞ’DA 1000 AİLEYE KURBAN YARDIMI
Bu içerik 472 kez okundu.

İHH ve Elazığ İnsani Yardım Derneği tarafından Elazığ’da bulunan 1000 ihtiyaç sahibi aileye kurban İHH dünyanın dört bir yanında yarım arsı aşan süredir olduğu gibi bu bayramda da yine fakirin sofrasına kurban eti ulaştırma geleneğini devam ettirdi.

27 yıldır fakirlerin bayram sofrasını şenlendirmek, gariplerin yüzünü güldürmek adına bütün mazlum coğrafyada faaliyet gösteren İHH bu yıl da 90 ülke ve bölgeye kurban emanetlerini ulaştırdı.

Faaliyetlerini yoğun bir şekilde Elazığ’da da sürdüren İHH ve Elazığ İnsani Yardım Derneği tarafından Elazığ’da bulunan 1000 ihtiyaç sahibi aileye kurban eti ulaştırıldı.

Hayırsever Elazığlılara hassasiyetlerinden dolayı teşekkürlerini ileten İHH Elazığ Temsilcisi Metin Kılıç, “Elazığlı kardeşlerimin katkılarıyla her yıl olduğu gibi bu yılda birçok ihtiyaç sahibi kardeşimiz bayramı bir nebze olsun rahat atlatmış, sofralarında kurban tadını hissetmiş oldular. Ailelerimiz adına bütün hayırseverlere teşekkür ediyorum, Allah hayırlarını kabul, kurbanlarını makbul eylesin” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X