Advert

BAŞGÜN: DAHA DİKKATLİ OLALIM

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞGÜN: DAHA DİKKATLİ OLALIM
BAŞGÜN: DAHA DİKKATLİ OLALIM
Bu içerik 322 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Yaz aylarında Elazığ'da günlük ortalama 20 yangına müdahale ettiklerini belirten Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün, “Yaptığımız tüm uyarılara rağmen vatandaşlarımızın bir anlık ihmali ilimizde farklı büyüklükte yangınların çıkmasına neden oluyor. Bunun önüne geçmek için daha duyarlı ve dikkatli olmamız gerekiyor” dedi.

Yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte doğada özellikle kırsal kesimlerde otların kurumasının an küçük ihmalde yangınlara davetiye çıkardığını kaydeden Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü Başgün, “Geçtiğimiz yıllarda da bu konuda vatandaşlarımızı uyarmıştık. Bu yıl da çeşitli nedenlerle vatandaşlarımızın daha dikkatli ve duyarlı olması yönünde açıklamalarda bulunduk. Havalar çok sıcak ve otlar kurudu. Piknik yaparken yakılan ateşlerin tam olarak söndürülmesi gerekir. Hareket halinde olan araçlardan özellikle cam şişelerin ve izmaritlerin dışarıya atılmaması gerekiyor. Kırılan cam şişelerin cam parçası ve izmaritler arazilerin yanmasına sebep oluyor. Bunların yanında elektrik direklerine konan kuşlar da ark yaparak yangınlara neden oluyorlar. Vatandaşlarımızın daha duyarlı olmasını istiyoruz” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı
Ak Parti İlçelerde Temayül Yoklaması Yaptı