Advert

ELAZIĞ'DA TERMOMETRELER 47-48 DERECEYİ GÖSTERDİ!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ'DA TERMOMETRELER 47-48 DERECEYİ GÖSTERDİ!
ELAZIĞ'DA TERMOMETRELER 47-48 DERECEYİ GÖSTERDİ!
Bu içerik 351 kez okundu.

İzzet TUMAY / Elazığ’da artan hava sıcaklıkları günlük hayatı olumsuz etkilerken, dün termometreler 48 dereceyi gösterdi. Sıcak hava dalgası etkisi altında olan Elazığ’da termometreler 48 dereceyi gösterdi.

Son günlerde Elazığ’da bunaltıcı derecede artış gösteren sıcaklıklar nedeniyle vatandaşlar gölgelik alanlara akın etti. Termometrelerin 48 dereceyi gösterdiği Elazığ’da vatandaşlar 15 Temmuz Demokrasi Meydanı başta olmak üzere gölgelik alanlara sığınarak zaman geçirmeye çalıştı.

Hava sıcaklıklarında ki anormal artışı değerlendiren vatandaşlar, “Elazığ gerçekten çok sıcak. Biz İstanbul’da Elazığ’a ziyaret için geldik. İstanbul da evet sıcak ayrıca nem var. Elazığ sıcağı insanı çok kötü etkiliyor. Burada en azından nem yok” dediler.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bulunan gölgelik alanlarda zaman geçiren vatandaşlar, “Gölgede olmamıza rağmen sıcaktan bunalıyoruz. Bu alan zaman geçirmek için birebir lakin çok sıcak. Ağustos ayı isminin hakkını gerçekten veriyor. Termometreler 48 dereceyi gösterdi” dediler.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X