Advert

CHP'Lİ MUHALİFLER KAPLAN'A KARŞI GÜÇLÜ BİR ADAY ARIYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
CHP'Lİ MUHALİFLER KAPLAN'A KARŞI GÜÇLÜ BİR ADAY ARIYOR
CHP'Lİ MUHALİFLER KAPLAN'A KARŞI GÜÇLÜ BİR ADAY ARIYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 775 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü'nde kongre süreci takvimi belli olmamasına rağmen CHP kulisleri oldukça hareketli.
Cumhuriyet Halk Partisi’nde kongre takviminin net olmamasıyla beraber il örgütünde kazan kaynamaya başladı. İl Başkanı Zeki Kaplan'a oldukça yoğun bir muhalif kesimin olması önümüzdeki aylarda yapılacak bir kongrenin çok çetin geçeceğini gösteriyor.

İsmi il başkanlığı adaylığında geçen Bülent Seçkin Düztaş'ın İl Başkanı Zeki Kaplan’ın devamı gören muhalif kanat farklı isimler üzerinde çalışıyor. İsmi il başkanlığında geçen Ayhan Çaka’ya yakın partililerin sıkı çalışma yaptıkları öğrenilirken, CHP içerisindeki belirli kesimlerin de farklı isimler üzerinden çalışma başlattıkları gelen bilgiler arasında. Yeni ve heyecanlı isimlerle mevcut İl Başkanı Zeki Kaplan'ın karşısına çıkmaya hazırlanan muhaliflerin  ilk hamlesi ilçe kongreleri olacak.

GÜRSEL EROL KİMİ İŞARET EDECEK?

İlçe kongrelerinde üstünlük sağlamak için sıkı kulis yapan Cumhuriyet Halk Parti'nin içerisindeki muhalif kanadın, 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adayı olan doktor Emrah Özden ve avukat Çağlar Duran üzerinde durduğu da gelen bilgiler arasında. CHP İl Örgütü'nde de Zeki Kaplan’ı başarısız bazı yönetim kurulu üyeleri ile il başkanı arasında sert rüzgârların estiği öğrenildi. Kaplan’a muhalif olan kanadın tekrar aday olacağına kesin gözüyle bakan muhaliflerin, CHP Milletvekili Gürsel Erol'un kongre öncesi yapacağı hamleleri de göz önünde bulundurarak hareket etmeyi planladıkları iddia ediliyor.
Milletvekili Gürsel Erol'un şehirde ciddi bir karşılığı olduğunu gören CHP'lilerin onun işaret edeceği kişinin üzerinde yoğunlaşacağı ifade ediliyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak