Advert

ZİLAYAZ: KAPALI KABLO UYGULAMASINA GEÇİLMELİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ZİLAYAZ: KAPALI KABLO UYGULAMASINA GEÇİLMELİ
ZİLAYAZ: KAPALI KABLO UYGULAMASINA GEÇİLMELİ İzzet TUMAY
Bu içerik 937 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Elazığ’ın Baskil ilçesinde haftada bir yangın olayı ile karşılaştıklarını belirten Baskil Ziraat Odası Başkanı Murat Zilayaz, “Bu konuda gerçekten sıkıntı yaşıyoruz. Bu sıkıntı ülkemizin milli ve ekonomik değerlerinin yok olmasından kaynaklanıyor" dedi.

Baskil Ziraat Odası Başkanı Zilayaz, son olarak yaşanan yangında 600 dekar arazinin yandığını belirterek şunları söyledi: "Baskil’e bağlı Karaali, Çavuşlar, Akdikmezra, Sultancı köylerinde haftada bir yangın olayı yaşadık. Bu yangınların önemli bir bölümü elektrik hatlarından kaynaklı. Son yangında köylerimiz tehdit altında kaldı. Bunun önlenmesi için yetkililerle yaptığımız görüşmelerden maalesef olumlu sonuç alamıyoruz. Özellikle elektrik hatlarının kapalı kablo sistemine dönüştürülmesi ile yangın olaylarında çok önemli düşüşlerin yaşanacağını belirtmek istiyorum. Bunun için de FEDAŞ’ın dönüşüm çalışması yapması gerekiyor. Ancak bu konudaki talebimiz bugüne kadar sadece talep olarak kaldı. Yetkililerden bu konuda gerekli görüşmeleri ve çalışmaları yapmalarını istiyoruz.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak