Advert

GÜNDOĞAN: ‘İLÇEMİZDEKİ TUVALET SORUNUNU ÇÖZDÜK’

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
GÜNDOĞAN: ‘İLÇEMİZDEKİ TUVALET SORUNUNU ÇÖZDÜK’
GÜNDOĞAN: ‘İLÇEMİZDEKİ TUVALET SORUNUNU ÇÖZDÜK’ İzzet TUMAY
Bu içerik 1108 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ / Elazığ’ın turistik ilçesi Sivrice’de problemleri adım adım çözdüklerini belirten Belediye Başkanı Turgay Gündoğan, “İlçemizin problemlerini öncelik sırasına göre çözümlüyoruz. Bunlardan biri olan ilçemizde sıkıntı yaşatan tuvalet sorununu çözümledik” dedi.

Belediye Başkanı Gündoğan yaptığı açıklamada şunları söyledi: “İlçemizin en büyük problemlerinden biri tuvalet sorunuydu. Turistik ilçede tuvaletin olmaması buraya gelen vatandaşlar için büyük bir sorun teşkil ediyordu. Tuvaletimizi hızlı bir şekilde yaptık. İleriye dönük projelerimizi hazırlıyoruz. Bürokraside bazı işler ol demekle olmuyor. Projelerimizi hazırlıyoruz özellikle sahille ilgili projelerimiz çok ağırlıklı onların çalışmalarının içerisindeyiz. Onları da faaliyetler içerisine geçireceğiz. Su depomuzu yenileyeceğiz, bu konuda İller Bankası müdürümüzle görüştük, su deposunu önümüzdeki bir ay içerisinde yeni su deposunun yapımına başlayacağız. Depodan merkeze gelecek olan şebeke hattımızı yenileyeceğiz. Sivrice’de yapılacak çok şey var önümüzdeki sezon yaptığımız hizmetler görünmeye başlayacak.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak