Advert

CİP MESİRE ALANI İLGİ ODAĞI!

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
CİP MESİRE ALANI İLGİ ODAĞI!
CİP MESİRE ALANI İLGİ ODAĞI! İzzet TUMAY
Bu içerik 263 kez okundu.

 

İzzet TUMAY / Elazığ Belediyesi tarafından vatandaşların daha ferah, yeşille iç içe, keyifle zaman geçirerek piknik yapacakları alanlar oluşturma hedefiyle hizmete açtığı Cip Barajı Mesire Alanı haftasonları binlerce vatandaşı ağırlıyor.

Belediye tarafından halkın kullanımına açılan Cip Barajı Mesire Alanı, hafta sonları piknikçilerin yeni adresi olmaya devam ediyor. Cip Mesire Alanı, her haftasonu piknikçilerin akınına uğruyor.

Hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlar aileleriyle birlikte gelerek rahatlıkla Cip Barajı Mesire Alanı’nda piknik yapma şansını buluyorlar. Cip Barajı Mesire Alanı’ndan çok memnun olduğunu dile getiren vatandaşlar, "Bu hizmeti Elazığ’a kazandıranlardan Allah razı olsun. Yeşillikler içerisinde ailelerimizle birlikte burada zaman geçiriyoruz. Malum olduğu üzere havalar çok sıcak. Evlerimizde oturamaz durumdayız sıcaklardan dolayı. Böylesine güzel ve açık bir alanda dinlenmek, yemek yemek, çay içmek muazzam bir duygu. Böylesine temiz, yemyeşil, içerisinde kamelyası, mangalı ve lavabosu olan her şeyi düşünülmüş bir alanı vatandaşlara Elazığ Belediyesi yetkililerine çok teşekkür ederiz. Bizler ailece buraya rahat bir şekilde geliyoruz. Çok güvenli bir yer. Bu güzelliği yapanlardan Allah razı olsun" dediler.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak