Advert

KÜLTÜRPARK KUŞLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KÜLTÜRPARK KUŞLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR
KÜLTÜRPARK KUŞLARA EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR İzzet TUMAY
Bu içerik 375 kez okundu.

İrfan ARSLAN / Yaz aylarında havaların ısınması ile birlikte insanlar gibi kuşlar da sıcaktan olumsuz etkileniyor. Yaz aylarının sıcak günlerinde Kültürpark’a giderek serinleyen ve dinlenen insanlar gibi kuşlar da aşırı sıcaktan bunalınca soluğu Kültürpark’ta alıyor.

Kültürpark'ın içinde bulunan yapıların çatılarına konan kuşlar, hinterland içinde bulunan havuzların kenarına konup hem su içerek susuzluklarını gideriyor hem de kenardaki su birikintilerinde çırpınarak adeta banyo yapıp serinliyorlar.

Kuşların bu halini gören vatandaşlar, “Kültürpark ilimiz adına son derece önemli bir mesire alanı ve dinlenme parkı oldu. Bu eseri ilimize kazandıranlardan Allah razı olsun. Bu önemli merkez sadece vatandaşlarımıza hizmet vermekle kalmıyor, kuşlar ve diğer canlılar için de hizmet veriyor. İşte kuşların bu sıcak havalarda burada bulunmasının ilk nedeni budur. Sıcaktan bunalan kuşlar hem susuzluklarını gideriyor hem de adeta yıkanıyorlar. Bu tablo bu mekân için ayrı bir güzellik oluşturuyor” dediler.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak