Advert

ELAZIĞ'DA 52 ÇOCUK SÜNNET ETTİRİLECEK

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ELAZIĞ'DA 52 ÇOCUK SÜNNET ETTİRİLECEK
ELAZIĞ'DA 52 ÇOCUK SÜNNET ETTİRİLECEK İzzet TUMAY
Bu içerik 311 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ

Avrasya Elazığlılar Derneği, düzenleyecekleri sünnet şöleni ve festival programına ilişkin basın toplantısı gerçekleştirdi.

Özel bir kafede yapılan basın toplantısına Avrasya Elazığlılar Derneği Başkanı Abdullah Şekeroğlu'nun yanı sıra Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Özden Özen, Elazığ Belediyesi Genel Danışmanı İhsan Tarakçı ve gazeteciler katıldı.

"52 ÇOCUĞUMUZU SÜNNET EDECEĞİZ"

'41 Kere Maşallah' projesiyle ilgili bilgi veren Şekeroğlu, "Biz bugün Avrasya Elazığlılar Derneği olarak bir yıldır faaliyet göstermemize rağmen bir sürü akademik, sosyal farkındalık, sosyal sorumluluk ve kültürel faaliyetler gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Sezonun son projesi olarak '41 Kere Maşallah' sünnet şölenimizi yapacak ve 41 ailenin çocuklarını sünnet ettirmeye geldik ama bu sayı kat kat arttı. 52 çocuğumuzu sünnet edeceğiz. Tabi bunlar belediyemizin büyük katkılarıyla olacak. Bu çocuklarımızın kıyafetleri İstanbul'da özel olarak dikildi. Biliyorsunuz 26 Ağustos dediğimiz zaman bizlerin Anadolu'ya ayak basışı sünnet edeceğimiz çocuklarımızın da erkekliğe ilk adımlarını atışı olacak. Sayın Başkanımız Şahin Şerifoğuları'nın desteklerini aldıktan sonra 41 Kere Maşallah sünnet şöleninin yanına festivalini de ekledik. Bu sünnet şölenini festivali havasına çevirebilirsek bütün Elazığlı kardeşlerimiz ve büyüklerimizle bizi sevenlerle yan yana gelirsek göreceksiniz ki bu festival tüm dünyaya yayılacaktır" diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak