Advert

ONUR ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
ONUR ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ
ONUR ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ
Bu içerik 327 kez okundu.

Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl Başkanlığı ’nın 1. olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen genel kurulda mevcut başkan Onur Şahin güven tazeledi.

ŞAHİN : BİZLERE YARDIMCI OLAN KARDEŞLERİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Genel Kurulda konuşan Osmanlı Turan Ocakları Elazığ İl  Başkanı Onur Şahin , “11 Eylül  2018 yılında ocağımızın  kuruluşu için ilk adım attığımız gün bizi zorlu ama bir o kadarda heyecanlı bir sürecin beklediğini biliyorduk. İlimizde sıfırdan bir yapının kurulması, bu yapıyı insanlara anlatmak ve insanlara inandırmak için gece gündüz durmadan çalışmamız gerektiğini de biliyorduk. Ve öylede oldu. Gece gündüz demeden çalıştık. Gençliğin sosyal, fiziksel, ruhsal ve manevi gelişimlerini aynı zamanda kendilerini devamlı geliştiren yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlamak için çalıştık., sohbetlerden gezilere, birçok program düzenledik. Elazığ’ın 2 ilçesinde bu yapıyı yaygınlaştırıp gençlerin kendinden bir şeyler bulabileceği ilk durak olmaya çalıştık. Amacımız tabela derneği olup şehirde başkancılık oynamak asla olmadı. Geriye dönüp baktığımızda onlarca program yaparak gençlere yaptığımız hizmetle Osmanlı Turan Ocakları ’nın asıl kimliğini ortaya koymuş olduk. Tabi bunları siz değerli Osmanlı Turan Ocakları  ailesi ile başardık. Yalpalamayan, dik ve cesur bir gençlik için çalıştık. Kınamalara aldırmadan dünya ile ahiret arasında denge kurabilecek bir gençlik için çalıştık. Zenginleşince fakirlik günlerini unutmayacak, omuzlarına yük konuna nazlanmayacak, mazeret üretmeyecek ‘ama’, ‘fakat’ demeyi bilmeyecek dininden taviz vermeye razı olmayacak bir gençlik için ilk günden beri mücadele ettik. Bugünden sonrada en büyük mücadelemiz bu şuurda bir gençliğin yetişmesi olacaktır. İlk günden itibaren ocağımızda  görev almış olan ve bizlere yardımcı olan kardeşlerime çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AFAD, TOPLANAN YARDIM MİKTARINI AÇIKLADI
AFAD, TOPLANAN YARDIM MİKTARINI AÇIKLADI
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEPOLARI, YARDIM MALZEMELERİ İÇİN TAHSİS EDİLDİ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEPOLARI, YARDIM MALZEMELERİ İÇİN TAHSİS EDİLDİ