Advert

KIZ KARDEŞİM PROJESİ'NDE ÖDÜL ELAZIĞ’IN

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
KIZ KARDEŞİM PROJESİ'NDE ÖDÜL ELAZIĞ’IN
KIZ KARDEŞİM PROJESİ'NDE ÖDÜL ELAZIĞ’IN İzzet TUMAY
Bu içerik 287 kez okundu.

İrfan ARSLAN

 Habitat Derneği'nin, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca-Cola Türkiye ile birlikte yürüttüğü Kız Kardeşim Projesi kapsamında, Yerel Lezzet Gıda Girişimciliği Hibe Programı'nın  fİnali yapıldı. Finale kalan 27 katılımcı arasında yer alan Elazığlı  Gülsen Kırkıl, yapılan değerlendirme sonucunda  finale kalan 10 yarımacı arasında yer aldı. Kırkıl bu netice ile 25 bin TL. işyerini geliştirme hibbe ödülü kazandı.

Kız Kardeşim Projesi ile ilgili olarak bilgi veren ETSO temsilcisi Ayşegül Metin “ Proje için ilimizden 4 başvuru yapılmıştı. Bu başvuru ilimizde oluşan jüri tarafından değerlendirildi  ve Gülşen Kırkıl finale kaldı. Ülke genelinde yapılan finale 27 ilden 27 katılımcı katıldı.İstanbul Lezzet Kampında yapılan çalışmalarda katılımcılar iki gün boyunca işletme yönetimi, gastronomi ve sosyal medya eğitimi alıp bunun sonucunda jürinin karşısına çıkarak girişimlerini anlattılar. Yapılan değerlendirme sonucunda  finale kalan 10 kadın işletmeciye girişimcilik hibesi ile işlerini geliştirmeleri için destek verildi. Bu projede ilimizi başarıyla temsil eden Gülşen Kırkıl’ı başarısından dolayı tebrik ediyorum.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak