Advert

FKA İLE TEKNİK DESTEK PROJESİ İMZALANDI

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
FKA İLE TEKNİK DESTEK PROJESİ İMZALANDI
FKA İLE TEKNİK DESTEK PROJESİ İMZALANDI
Bu içerik 387 kez okundu.

İrfan ARSLAN

 Milli Eğitim Müdürlüğü ile Fırat Kalkınma Ajansı arasında Teknik Destek Projesi imzalandı. Yapılan proje ile 50 okul yöneticisine girişimcilik eğitimi verileceği açıklandı.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk yapılan çalışmanın içeriği ile ilgili olarak açıklamada bulunurken şunları söyledi.

“ Müdürlüğümüz tarafından, Fırat Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanan ve hibe almaya hak kazanan "Girişimci Okullarla Aydınlık Yarınlara" isimli projenin sözleşme imza töreni ilimiz Fırat Kalkınma Ajansı Ofisinde gerçekleştirilmiştir. İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ve Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Aldulvahap Yoğunlu başkanlığında gerçekleştirilen törene, Strateji Geliştirme Şube Müdürü Cemil ÇİFTCİ ile Proje Koordinatörleri Murat Yıldız, Ceyda Akıllı ve Ali Ateş katılmıştır. Törende proje sözleşmesi imzalanmış ve faaliyetler ile ilgili istişare görüşmesi gerçekleştirilmiştir. FKA Genel Sekreteri Yoğunlu, projenin gelecek nesillere fayda sağlayacağını belirterek, TRB1 Bölgesinde benzer projelerin artırılması gerekliliğini ifade etmiştir. Proje kapsamında Elazığ ilinde görev yapan 50 okul yöneticisine girişimcilik eğitimi verilecek; bu sayede eğitim kurumlarında gerçekleştirilecek girişimci, yenilikçi ve özgün faaliyetlere etkili bir şekilde liderlik etmeleri sağlanacaktır.”

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AFAD, TOPLANAN YARDIM MİKTARINI AÇIKLADI
AFAD, TOPLANAN YARDIM MİKTARINI AÇIKLADI
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEPOLARI, YARDIM MALZEMELERİ İÇİN TAHSİS EDİLDİ
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ DEPOLARI, YARDIM MALZEMELERİ İÇİN TAHSİS EDİLDİ