Advert

Okullarımız öğrencileriyle buluşmanın sevincini yaşıyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Okullarımız öğrencileriyle buluşmanın sevincini yaşıyor
Okullarımız öğrencileriyle buluşmanın sevincini yaşıyor İzzet TUMAY
Bu içerik 418 kez okundu.

Anaokulu, İlkokul 1, Ortaokul 5 ve Lise 9. Sınıf öğrencileri 2019-2020 eğitim öğretim yılına dün itibari ile başladılar. Çocuklarımızın okul ve öğretmenlerini tanımaları, ilk defa ders işleyecekleri ortamları görerek uyum sağlamaları amacıyla bugün başlayan eğitim öğretim faaliyetleri kapsamında Elazığ olarak Türkiye genelinde bir ilki de başlatmış olduk.

Müdürlüğümüzün koordinasyonunda Elazığ Bilim Sanat Merkezi ve Şehit Musa Yıldırım İlkokulunun işbirliğinde Osmanlı İmparatorluğundan gelen köklü bir gelenek olan Amin Alayı uygulamasına benzer bir proje ile okula yeni başlayan çocuklarımız şenlik havasında sınıfları ile buluştular.

1İNCİLER projesi kapsamında okula yeni başlayan öğrencilerimiz sabahın ilk saatlerinde süslenen servis araçları ile önce şehir turuna katıldılar. Çocuklarımız okullarına geldiklerinde ise Elazığ Belediyesi Mehter Takımının sürprizi ile karşılaştılar.

Bugün Şehit Musa Yıldırım İlkokulunda düzenlenen programda Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’te okula yeni başlayan çocuklarımızı ve velilerimizi yalnız bırakmadı.Çocuklardaki okul korkusunun giderilmesi, Okul ortamıyla sağlıklı bir ilişkinin kurulması, Arkadaşlarıyla kaynaşan çocuğun sosyalleşmesini amaçlayan proje kapsamında düzenlenen program okul müdürü Mustafa DEMİRBAĞ’ın açılış konuşması ile başladı.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’te yaptığı selamlama konuşmasında projede emeği geçen tüm idareci ve öğretmenleri tebrik ederek;

Osmanlıdan gelen böyle köklü bir geleneğin ilimizde tekrar yaşatılması, çocuklarımızın moral motivasyonlarının arttırılması ve okula uyum süreçlerine olumlu bir katkı sağlayacaktır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Etkinlik mehter konseri ve toplu fotoğraf çekiminin ardından öğrencilerin ilk derse girmeleri ile son buldu.(Haber Merkezi)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak