Advert

Atölye ve Eğitim Programları düzenlendi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Atölye ve Eğitim Programları düzenlendi
Atölye ve Eğitim Programları düzenlendi İzzet TUMAY
Bu içerik 296 kez okundu.

Milli Eğitim Müdürlüğü  koordinasyonunda ilimizde eğitim faaliyeti gösteren özel okulların desteği ile tüm özel ve resmi okullarda görev yapan öğretmenlerimize yönelik olarak sertifikalı eğitim programları düzenlenecek.

Prof. Dr. A.Halim ULAŞ ve ekibi tarafından 06-08 Eylül ve 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliklerin ve eğitimlerin açılışı bugün saat 09.30’da Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesinde İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Müdür Yardımcısı M. Zeki ULUFER, Şube Müdürü Cemil ÇİFTCİ, Prof. Dr. A.Halim ULAŞ ve eğitimcilerin katılımı ile Atölye çalışmaları ile başladı.

İl genelinden yaklaşık 1000 öğretmenimizin katılacağı sertifikalı eğitim programlarında öğretmenlerimize, Masallarla Değerler Eğitimi, Drama, Robotik, Oyun Terapisi gibi konularda sertifikalı eğitimler verilecek.

Atölye çalışmaları ile ilgili programın açılışına katılan Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK; Prof. Dr. A.Halim ULAŞ ve ekibi tarafından ilimizde görev yapan 1000 öğretmenimiz için hazırlanan sertifikalı eğitim programları kapsamında drama eğitimi, masallarla değerler eğitimi, robotik, oyun terapisi alacak olan öğretmenlerimizin bu kazanımlarını öğrencileri için kullanacaklarını ifade ederek eğitimlere katılan öğretmenlerimize başarılar diledi. (Bülten Haber)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak