YEREL
Giriş Tarihi : 07-09-2019 11:33   Güncelleme : 07-09-2019 11:33

Atölye ve Eğitim Programları düzenlendi

Atölye ve Eğitim Programları düzenlendi

Milli Eğitim Müdürlüğü  koordinasyonunda ilimizde eğitim faaliyeti gösteren özel okulların desteği ile tüm özel ve resmi okullarda görev yapan öğretmenlerimize yönelik olarak sertifikalı eğitim programları düzenlenecek.

Prof. Dr. A.Halim ULAŞ ve ekibi tarafından 06-08 Eylül ve 14-15 Eylül 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliklerin ve eğitimlerin açılışı bugün saat 09.30’da Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesinde İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, Müdür Yardımcısı M. Zeki ULUFER, Şube Müdürü Cemil ÇİFTCİ, Prof. Dr. A.Halim ULAŞ ve eğitimcilerin katılımı ile Atölye çalışmaları ile başladı.

İl genelinden yaklaşık 1000 öğretmenimizin katılacağı sertifikalı eğitim programlarında öğretmenlerimize, Masallarla Değerler Eğitimi, Drama, Robotik, Oyun Terapisi gibi konularda sertifikalı eğitimler verilecek.

Atölye çalışmaları ile ilgili programın açılışına katılan Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK; Prof. Dr. A.Halim ULAŞ ve ekibi tarafından ilimizde görev yapan 1000 öğretmenimiz için hazırlanan sertifikalı eğitim programları kapsamında drama eğitimi, masallarla değerler eğitimi, robotik, oyun terapisi alacak olan öğretmenlerimizin bu kazanımlarını öğrencileri için kullanacaklarını ifade ederek eğitimlere katılan öğretmenlerimize başarılar diledi. (Bülten Haber)

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA