Advert

Elazığ’da İYİ Partili iki meclis üyesi CHP’ye geçti

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Elazığ’da İYİ Partili iki meclis üyesi CHP’ye geçti
Elazığ’da İYİ Partili iki meclis üyesi CHP’ye geçti İzzet TUMAY
Bu içerik 822 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ/ÖZEL

Elazığ’da 2 İYİ Partili meclis üyesi İYİ Parti’den istifa ederek CHP’ye geçti.İYİ Parti listelerinden Elazığ Belediyesi Meclis üyesi seçilen 2 üye CHP’ye geçti.31 Mart yerel seçimlerinde ittifak yapan CHP-İYİ Parti Elazığ Belediyesine 4 meclis üyesi sokmayı başarmıştı. İYİ Parti’den istifa eden Murat Akkoç ve Cafer Yeşil CHP’ye geçti.

“İYİ PARTİLİ ARKADAŞLARLA DAYANIŞMA HALİNDE OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

İYİ Parti’den istifa etsek de İYİ Partili meclis üyesi arkadaşlarla dayanışma halinde olacağız diyen Elazığ Belediyesi meclis üyesi Cafer Yeşil,”31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti ile ittifakımızdan dolayı İYİ Parti listelerinden aday olmuştuk. Genel merkezimizin aldığı karar doğrultusunda İYİ Parti üyeliğinden istifa ederek CHP çatısı altında halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Elazığ’ın menfaatleri ve geleceği için yapıcı bir muhalefet yapacağız. Doğru yapılan hizmetlere sonuna kadar destek olacağız ancak yanlış bir girişimlerde bulunulursa bununda çok net ve kararlı bir şekilde karşısında duracağımızı ve kamuoyuna deklare edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Şimdi olduğu gibi İYİ Partili meclis üyesi arkadaşlarımızla dayanışmamız daha kuvvetli ve dinamik bir şekilde devam edecek” diye konuştu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak