Advert

Eda Vural Avukatlık ruhsatını aldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Eda Vural Avukatlık ruhsatını aldı
Eda Vural Avukatlık ruhsatını aldı
Bu içerik 1332 kez okundu.

Evren DEMİRDAŞ
Hekim Hukuk Bürosu’nda stajyerliğini tamamlayan Eda Vural, Elazığ Adliyesi’nde yemin ederek, ruhsatını aldı.
Avukat Eda Vural, Hekim Hukuk Bürosu’nda stajyerliğini tamamlayarak avukatlık ruhsatını teslim aldı.
Elazığ Adliyesi’nde düzenlenen Yemin törenine; Elazığ Baro Başkanı Mustafa Yentür, Avukat Meltem Hekim ve baroya kayıtlı avukatlar katıldı. Avukatlık yemini eden Eda Vural, cüppesini Avukat Meltem Hekim’in elinden giyerken, ruhsatını Elazığ Baro Başkanı Mustafa Yentür’den aldı.
"GÖREVİMİZİ YAPARKEN NE MÜVEKKİLE NE HAKİME NE DE İKTİDARA TABİYİZ"
Avukatlık mesleğinin onurunu koruyarak görevini icra edeceğini belirten çiceği burnunda avukat Vural  Rönasans dönemi  avukatlarından Molierac'ın,"Görevimizi yaparken kimseye, ne müvekkile ne hakime, hele ne de iktidara tabiyiz. Bizim aşağımızda kişilerin varlığı iddiasında değiliz. Fakat hiçbir hiyerarşik üst de tanımıyoruz. En kıdemsizin en kıdemliden veya isim yapmış olandan farkı yoktur. Avukatlar tarih boyunca köle kullanmadılar ama hiçbir zaman efendileri de olmadı!" sözlerini ifade ederek avukatların dik durmasının önemine değindi.
EDA VURAL KİMDİR?
1988 Elazığ doğumlu. 2009 Gülhane Askeri tıp akademisi hemşirelik yüksekokulu mezunu. Gata, Diyarbakır asker hastanesi ve KKTC Girne Asker Hastanesinde hemşirelik yaptı. 2017  yılında Doğu Akdeniz üniversitesi hukuk fakültesi mezun oldu.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
THY, ELAZIĞ VE MALATYA YOLCULARININ BİLETLERİNİ ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRECEK
THY, ELAZIĞ VE MALATYA YOLCULARININ BİLETLERİNİ ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRECEK
DEPREMDE KALP KRİZİ GEÇİREN KADIN HAYATINI KAYBETTİ
DEPREMDE KALP KRİZİ GEÇİREN KADIN HAYATINI KAYBETTİ