Advert

Polat gitti, Çetiner geldi

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Polat gitti, Çetiner geldi
Polat gitti, Çetiner geldi
Bu içerik 968 kez okundu.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Ziya Polat’ın Sakarya’ya atanmasının ardından ondan boşalan koltuğa ise Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü görevinde bulunan Muhammed Salih Çetiner atandı.

Başarılı çalışmalara imza atan ve uyguladığı Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi ile 2019 Yılı Cinsiyet Eşitliği Ödülü’nü Bölge müdürlüğüne kazandıran Ziya Polat’ın, Sakarya’ya atanmasının ardından koltuğuna oturacak olan yeni isim de belli oldu. Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü görevini 2013 – 2015 tarihleri arasında Erzurum Bölge Müdürlüğü görevinde bulunan Muhammed Salih Çetiner yürütecek.

MUHAMMED SALİH ÇETİNER KİMDİR?

 1970 Elazığ doğumlu olan Çetiner, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1998 yılında Darende İşletme Şefi olarak göreve başladı. Daha sonra Hekimhan İşletme Şefliği, Elazığ Merkez Orman İşletme Şefliği, Elazığ İşletme Müdür Yardımcılığı ve Elazığ İşletme Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2008 yılında Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünde Planlama ve Proje Şube Müdürü olarak görev yapan Çetiner, 24 Kasım 2009 tarihinde Elazığ Orman Bölge Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Çetiner, Orman ve Su İşleri Bakanlığının kararnamesiyle, 2013 yılında Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü görevine atandı. 2015 yılına kadar Erzurum Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Çetiner, Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü koltuğuna oturacak olan yeni isim oldu. Haberkent gazetesi olarak Muhammed Salih Çetiner’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.
 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
THY, ELAZIĞ VE MALATYA YOLCULARININ BİLETLERİNİ ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRECEK
THY, ELAZIĞ VE MALATYA YOLCULARININ BİLETLERİNİ ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRECEK
DEPREMDE KALP KRİZİ GEÇİREN KADIN HAYATINI KAYBETTİ
DEPREMDE KALP KRİZİ GEÇİREN KADIN HAYATINI KAYBETTİ