Advert

Önemli bir sempozyuma daha başarı ile ev sahipliği yaptık

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Önemli bir sempozyuma daha başarı ile ev sahipliği yaptık
Önemli bir sempozyuma daha başarı ile ev sahipliği yaptık İzzet TUMAY
Bu içerik 231 kez okundu.

II. Uluslararası Limnoloji ve Tatlısu Balıkçılığı Sempozyumu, Elazığ Su Ürünleri Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü ev sahipliğinde 3-5 Eylül 2019 tarihleri arasında yapıldı.

 

Sempozyumda 9 ülkeden ve yurtiçinden 150 kişi katılırken 45 tebliğ ve 42 poster çalışma sunuldu. Sempozyumun kapanış konuşmasını Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. İlhan Aydın yaptı. Tarım ve Orman Bakanlığından temsilciler ile Ülkemizin çeşitli üniversitelerinden akademisyenler, uzmanlar, kamu kurumlarından davetliler, sektör temsilcileri ile STK temsilcileri katıldı. Sempozyumda ülkesel ve küresel ölçekte ekoloji, balıkçılık yönetimi, balık işleme teknolojisi, su ürünleri yetiştiriciliği ve hastalığı, genetik ile biyoloji alanında bildiriler sunularak bilimsel ortamda tartışmalar gerçekleştirildi.  Sempozyumun son gününde Enstitü MüdürlüğününSu Ürünleri Ar-Ge Merkezinde yapılan çalışmalar katılımcılar tarafından yerinde görüldü. Ayrıca alabalık üretiminin yoğun olarak yapıldığı Keban İlçesine düzenlenen gezi ile alabalık işletmeleri ve işleme tesisi ziyaret edildi. (Bülten Haber)

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak