YEREL
Giriş Tarihi : 09-09-2019 09:47   Güncelleme : 09-09-2019 09:47

Erdoğan: Yeni komisyonlar kurduk

Erdoğan: Yeni komisyonlar kurduk

ELSAD Başkanı Murat Erdoğan, şehrin gelişimine katkı sağlamak amacıyla dernek bünyesinde yeni komisyonlar kurduklarını ifade etti.

ERDOĞAN: YENİ KOMİSYONLAR KURMAYA KARAR VERDİK

 İstişare toplantısında alınan kararlar ile ilgili bilgiler veren Başkan Murat Erdoğan, “Bugün ki toplantımızın gündeminde de yeni kurulan komisyonlar ile ilgili çalışmalar yaptık. ELSAD ürettiği projelerle, düşünceleriyle yapısıyla Elazığ halkına, Elazığ şehrine katkıda bulunmak için büyük çabalar sarf ediyor. Şimdi bu çabaları daha fazla arttırmak, daha fazla hizmet edebilmek için yeni komisyonlar kurmaya karar verdik. Bu komisyonların bir tanesi kültür ve turizm komisyonu oldu. Bu komisyona çok değerli bilim adamımız Elazığ’a büyük hizmetler yapmış Prof. Dr. İsmail Aytaç Bey başkanlığında kurduk. Yine Elazığ’a uzun yıllardır hizmet eden Kazım Atıcı Bey ve Ali Büyük kardeşimizi bu komisyonunun üyeleri olarak belirledik”

 Başkan Erdoğan, “Gençlik ve Spor komisyonu kurduk. Elazığ’da büyük bir gençlik var. Elazığ’ın bu gençlerin geleceği var. Bunların sporla ilgileri var. Dolayısıyla bu komisyona da üniversitede hocamız Cumali Yavuz Bey’i başkan seçtik. Yine Gençlik merkezi başkanımız Serkan Sis Bey’i ve Ramazan Mutlu Bey’i seçtik. Bunlar zaten sporla iç içe olan arkadaşlarımız. Dolayısıyla bundan sonraki süreçlerde hem proje üretmek, hem yapılan çalışmaları değerlendirmek hem de katkıya sunmak üzere, ikinci komisyonumuzu da bu şekilde kurmuş olduk. Üçüncü komisyonumuzu da bitkisel, hayvansal üretim ve pazarlama komisyonunu kurduk”  dedi. Haber Merkezi

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA