Advert

F.Ü Modern bir kütüphaneyi kavuşuyor

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
F.Ü Modern bir kütüphaneyi kavuşuyor
F.Ü Modern bir kütüphaneyi kavuşuyor İzzet TUMAY
Bu içerik 440 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Bilimde ülkemizin önemli bir markası haline gelen Fırat Üniversitesi Üniversite öğrencilerinin kullanımına sunacağı yeni kütüphanesini bu yıl hizmete açıyor.

Fırat Üniversitesi Öğrencilerinin ve Akademisyenlerinin kullandığı kütüphanenin yetersiz kalması nedeniyle yeni bir kütüphane yapımına başladıklarını belirten  F.Ü. Rektörü Prof.Dr. Kutbeddin Demirdağ “ Üniversitemizin tüm yönleri ile eğitim ve bilime hizmet etmesini amaçlıyoruz.Bu amaç doğrultusunda yapımına başladığımız yeni kütüphane binası tamamlandı. Artık iç donatılarının montajına başlandı. Altyapısının ve diğer malzemelerin yerlerine konulması ile tamamlanacak olan kütüphanemiz bu yıl hizmete açılacak. Üniversitemize hayırlı olsun.” dedi.

Öte yandan Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı, Prof. Dr. Halil Hasar ve Yapı İşleri Teknik Daire Başkanı Mehmet İnallı ile birlikte yapımı tamamlanan Avrupa standartlarında 13 bin 500 metrekare kapalı alan üzerine kurulan Yeni Kütüphane binasında incelemelerde bulundu.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak