Advert

TÜMED’ten “Sıfır Bağımlı Nesiller Yetişiyor” paneli

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
TÜMED’ten “Sıfır Bağımlı Nesiller Yetişiyor” paneli
TÜMED’ten “Sıfır Bağımlı Nesiller Yetişiyor” paneli
Bu içerik 221 kez okundu.

Türkiye Toplumsal Uyuşturucu İle Mücadele Eğitim Derneği öncülüğünde “Sıfır Bağımlı Nesiller Yetişiyor” paneli düzenlendi.

Türkiye Toplumsal Uyuşturucu İle Mücadele Eğitim Derneği (TÜMED), Realist Gençlik Derneği, Elazığ Çiftçi-Der ve Elazığ Taşeron İşçiler Derneği iş birliğinde “Sıfır Bağımlı Nesiller Yetişiyor” paneli düzenlendi.

Kültür Park Mamürat-ül Aziz toplantı salonunda gerçekleşen panele Elazığ ve çevre illerin temsilcileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Panelin açılış konuşmasını gerçekleştiren Erol Aslan projenin gerçekleşmesine destek olan herkese teşekkür ederek, “63 ilde teşkilatı olan TÜMED olarak, bu programı yapmaktan gurur duyuyoruz. En büyük sorunumuz gençlerdeki bağımlılık sorunu. Bu sorun için çıkıp kınama yapmak yerine, çözüm üretme yolunu seçtik. Hep beraber bir proje hazırladık. Gençlerimizin uyuşturucuya, sigaraya karşı bağımlı olmaya başlamadan önce, bunlara karşı bilinçlendirilmesi için bu programı yaptık” diye konuştu.

Panel hakkında bilgi veren TÜMED Bitlis İl Başkanı Ergün Arslan ise, “Gençlerin bağımlılığa başlamadan önceki adımlarda müdahale etmek için yapılmış bir proje. “Gençler, sigara, alkol, uyuşturucu bağımlılığına bulaşmadan önce biz buna nasıl engel oluruz?” üzerine düşünülmüş bir proje. Proje iki temel üzerinde şekillendi. Projenin birinci aşamasında, gençlerin boş zamanlarını doldurmayı, böylece sigaraya, alkole zamanlarının kalmamasını, bir ihtiyaç duymamalarını hedefledik. İkinci aşamada da bu boş zamanları nasıl dolduracağımızı düşündük. Sportif faaliyetler dışında, yeni faaliyetlere, yeni çalışmalara yönlendirerek bu boş zamanları dolduracağız” dedi. Haber Merkezi

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X