Advert

Öztürk: Ekonomik destek bekliyoruz

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Öztürk: Ekonomik destek bekliyoruz
Öztürk: Ekonomik destek bekliyoruz İzzet TUMAY
Bu içerik 490 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Birevim Elazığspor Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, futbolculara ödeme yapacaklarını ancak bu ödemelerin yapılması adına ekonomik destek beklediklerini açıkladı.

Sponsorlar, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Vali Çetin Oktay Kaldırım’dan destek isteyen Başkan Öztürk, “biz geçen hafta da ciddi pozisyonlar kaçırdık Bayburt maçında. Takımımız Bayburt’a yenildi ama geçen maç gerçekten şans yanımızda değildi. Şimdi bu maça baktığımız zaman 4-0 olacak maç Rakibinde son pozisyonu var. Sakarya transfer tahtasını açtı ama açmadan önce de aldığı transfer ettiği oyuncuların çoğu kamp gördü. Biz bütün takımımızla gurur duyuyoruz ama Elazığ çocuklarıyla gurur duyuyorum. Geldiğimizden beri biz cebimizden para veriyoruz. Buna da üzülüyorum. Sayın valimizden ve sayın belediye başkanımızdan destek istiyoruz. Desteklerin devamını istiyoruz. Sivil toplum örgütleri, ticaret ve sanayi odamız. Elazığspor kimsenin malı değil. Bugün ben varım yarın ben yokum. Bugün bu kulübü yaşatma adına, bu camiayı birleştirme adına hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız” ifadelerini kullandı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak