Advert

Yeni Alay Komutanı, basın ile buluştu

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Yeni Alay Komutanı, basın ile buluştu
Yeni Alay Komutanı, basın ile buluştu İzzet TUMAY
Bu içerik 281 kez okundu.

Haber: Fatih ATABEY

Kısa bir süre önce Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı olarak atanan Albay Gökhan İnan, yerel ve ulusal; gazete, televizyon kanalları ve ajansların temsilcileri ile bir araya geldi.

Jandarma Genel Komutanlığı Kararnamesi kısa bir süre önce Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararnameye göre Elazığ İl Jandarma Alay Komutanı Albay Necip Çarıkçıoğlu Mersin İl Jandarma Alay Komutanlığına atanırken, Elazığ İl Jandarma Alay Komutanlığına ise Zonguldak Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan atanmıştı.

İNAN: ELAZIĞ’DA GÖREV YAPMAKTAN MUTLUYUM

Albay İnan göreve başlamasının ardından İlimizdeki yerel ve ulusal; gazete, televizyon kanalları ve ajansların temsilcileri ile bir araya geldi. İl Jandarma Komutanlığı binasında görçekleşen görüşmede konuşan Albay Gökhan İnan, “Elazığ, Türkiye’de yaşanacak yerlerden biri. Elazığ’a gelmekten, burada görev yapmaktan mutluyum. Bu güzel şehre elimizden geldiğince hizmet edeceğiz. Görevimizi icra ederken tabi ki basına da önemli görevler düşmektedir. Özellikle vatandaşımızın doğru bilgilendirilmesi noktasında basınımız büyük bir önem arz etmektedir. Bu açıdan basınımız ile ortaklaşa bir çalışma anlayışı içinde, doğru bir bilgilendirme anlaşıyı içinde güzel hizmetler sunacağız.” ifadelerine yer verdi. Görüşme toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak