Advert

Çelik: Millet ittifakı olarak 2023’te iktidara geleceğiz

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Çelik: Millet ittifakı olarak 2023’te iktidara geleceğiz
Çelik: Millet ittifakı olarak 2023’te iktidara geleceğiz
Bu içerik 443 kez okundu.

İYİ Parti Milletvekili Çelik:

Millet ittifakı olarak 2023’te iktidara geleceğiz

Evren DEMİRDAŞ

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, 2023’te yapılacak olan seçimlerde iktidara geleceklerini söyledi.

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Çelik, bir dizin ziyarette bulunmak üzere Elazığ’a geldi. Ziyaretler sonrasında İYİ Parti il binasında basın toplantısı yapan İYİ Partili Çelik,” Elazığ yatırım noktasında hükümetten yeterli desteği alamayan iller arasında.  Yeterli desteği alamamasından dolayı binlerce genç işsizlikle boğuşuyor” dedi.

“HAKKANİYETİN HUKUKUN OLMADIĞI BİR HÜKÜMETLE KARŞI KARŞIYAYIZ”

Elazığ’ın sorunlarına yerinde görmek ve meclise taşımak için Elazığ’a geldiğini belirten Çelik,”81 ilde olduğu gibi Elazığ’da ağır ekonomik kriz altında ezilmektedir. Üstelik diğer iller yeterli yatırımları aldığı halde Elazığ yatırım noktasında hükümetten yeterli desteği alamayan iller arasında.  Yeterli desteği alamamasından dolayıda binlerce genç işsizlikle boğuşuyor.  Son dönemde çok ciddi bir şekilde gıdaya, doğalgaza ve elektriğe çok ciddi zamlar geldi bu zamların arkası da geleceği tahmin ediliyor. Tencerenin kaynamadığı, işsizliğin olduğu kentlerden bir tanesi de Elazığ. İşsizlik sorununda Ak Parti Cumhuriyet tarihinin en büyük partizanlığını yapan bir parti noktasında. İş-Kur’dan iş alımları noktasında dahi Ak Parti referanslarıyla işe alımlarını yapmayı tercih etmekle beraber hakkaniyet ve liyakat ikinci planda kalmış bir vaziyette. Dolayısıyla hakkaniyetin olmadığı hukukun olmadığı bir hükümetle karşı karşıyayız. 17 yıldır iktidar Ak Parti hükümetinin 23 Haziran’da yapılan İstanbul Büyükşehir seçimlerinde kaybetmesi önümüzdeki seçimlerde hükümetten düşeceği konusunda kuvvetli bir algı oluşturdu.” diye konuştu.

“2023 SEÇİMLERİNDE MİLLET İTTİFAKI OLARAK İKTİDARA GELECEĞİZ”

2023 seçimlerine kadar ben ekonomik krizin daha da derinleşeceğini dile getiren İYİ Partili milletvekili Çelik, ”Aynı zamanda dış politikada özellikle mülteci krizinden dolayı halkımız artık Ak Partiye güvenmiyor, desteklemiyor. Allah’ın izniyle 2023 seçimlerinde millet ittifakı olarak iktidara geleceğiz iktidara geldiğimizde inşallah bu hukuksuzluğu, bu partizancı yönetimi ve adaletsizliği ortadan kaldıracağız. Herkese eşit davranan, ülkenin kalkınmasını öncelik tanıyan, haksızlığın, yoksulluğun, yolsuzluğun, israfın olmadığı bir yönetim olacak. Ak Parti iktidarının 17 yıllık icraatına baktığımız zaman sadece 156 kere ihale kanunun değiştirmiş. Bu şu anlama geliyor; her açtığı ihalede ihaleye uygun bir kanun çıkartıyor bu çıkarttıkları ihale kanununda da kendine yakın olan Türkiye’nin belli başlı şirketlerine tahsis ediyor. Sadece Ak Parti yandaşlarının ihale aldığı bir dönemde yaşıyoruz hiçbir iktidar döneminde böyle bir şey yaşanmamıştı.  Halk artık bu tür iltimaslardan bunalmış vaziyette bu uygulamalara isyan etmiş bir vaziyette. 2023’te yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerde bu dönem inşallah sona erecek.” ifadelerini kullandı.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X