Advert

Görevleri değil gönülden gelerek yapıyorlar

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
Görevleri değil gönülden gelerek yapıyorlar
Görevleri değil gönülden gelerek yapıyorlar İzzet TUMAY
Bu içerik 581 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Keban’da barajın üzerinde bulunan köprüde amatör olarak balık tutan vatandaşların geride bıraktıkları çöpler Keban Belediyesinde görev yapan şoförler tarafından toplantı. Görevleri olmamasına karşılık ilçenin temiz görünmesi adına bu işi yapanlar Belediye Başkanı Fethiye Atlı tarafından takdir edildi.

 İlçenin önemli mekanları arasında bulunan ve özellikle amatör balıkçılık yapan vatandaşların hafta içi veya hafta sonunda balık tuttukları köprünün ilçenin Ağın,Arapgir, Kemaliye bağlantısını sağladığını belirten Belediye Başkanı Fethiye Atlı “ Bu köprünün temiz olması ilçemiz adına önemli. Temizlik ekiplerimiz var ancak burada bırakılan çöpleri gören Belediyemizde görev yapan Şoförlerimiz burayı kimseden bir talimat almadan temizlemeleri ilçeye olan sahiplenme duygusudur. Bu çalışmayı yapan görevlilerimize ilçem ve Kebanlılar adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Takımımız ligde yer alacak
Takımımız ligde yer alacak