YEREL
Giriş Tarihi : 13-09-2019 16:02   Güncelleme : 13-09-2019 16:02

FIRAT POLAT OĞLUNU SÜNNET ETTİRDİ

FIRAT POLAT OĞLUNU SÜNNET ETTİRDİ

Evren DEMİRDAŞ

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fırat Polat düzenlenen tören ile oğlunu sünnet ettirdi.

Haberkent Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fırat Polat ve Fatma Polat çiftçinin biricik oğlu Berat Polat, Kültür Park Mamurat’ül Aziz Salonu’nda gerçekleşen sünnet töreninde erkekliğe ilk adımını attı. Düğün törenine misafirlerin yanı sıra Berat Polat’ın kirvesi Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Akçakiraz Belde Belediye Başkanı Sabahattin Kaya,  Çevre Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci, Elazığ Belediyesi Başdanışmanı Nazif Biginoğlu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Gür, Haberkent İmtiyaz sahibi ve iş adamı Mustafa Feyzi Koç, Kanal Fırat Genel Yayın Yönetmeni Zeki Akbıyık, Elazığ Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Mustafa Doğan, TSYD İl Temsilcisi Coşkun Kamaç, Hakimiyet Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Erkan Bay ve Günışığı Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şah İsmail Gezici katıldı.

Küçük Berat'ın sahneye getirilmesi sonrasında başlanan sünnet töreni Kuran-ı Kerim tilaveti, ilahiler ve Sema gösterisiyle devam eden tören geç saat saatlere kadar sürdü.

Haberkent Gazetesi olarak erkekliğe ilk adımını atan Berat Polat’a geçmiş olsun der, Fırat ve Fatma çiftini de tebrik ederiz.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA