Advert

BAŞKAN TARHAN’DAN DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
BAŞKAN TARHAN’DAN DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR
BAŞKAN TARHAN’DAN DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR İzzet TUMAY
Bu içerik 282 kez okundu.

Fatih ATABEY

Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Oda Başkanı Zülfü Tarhan, 2. Geleneksel Salçalı Köfte Festivali’nin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, önümüzdeki yıllarda bu tür etkinlikler ile Elazığ’ı tanıtmaya devam edeceklerini söyledi.

İlimiz geçtiğimiz günlerde 2. Geleneksel Salçalı Köfte Festivali’ne ev sahipliği yapmıştı. Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Esnaf Odasının girişimleri ile düzenlenen festival sonrası Başkan Zülfü Tarhan bir basın açıklaması yaparak festivalin gerçekleştirilmesinde destek olan kurum ve kuruluşlara teşekkür etti. Tarhan açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Yoğun bir çalışmanın ardından 2. Salçalı Köfte Festivali’ni gerçekleştirdik. Festivalimiz çok güzel geçti, yoğun bir katılım oldu. Festivalde İlimizin yöresel kültürünü yansıtmaya çalıştık. Yöresel lezzetlerimizi de tanıtmaya çalıştık. Dibek kahvemizden, vişneli dondurmamıza ve festivalini yaptığımız salçalı köftemize kadar yöresel ürünlerimizi gelen misafirlere tanıtmaya çalıştık. Gerek İlimizden gerekse il dışından yoğun bir katılım oldu. Trabzon, Sivas, Adıyaman, Malatya gibi illerden bu festivale katılmak için gelen misafirlerimiz oldu. Festivale gelen ziyaretçiler buradaki esnafımızdan da alışveriş yaparak hem şehir ekonomisine hem de esnafların ekonomisine katkı sundu. Bu festivali gerçekleştirmemizde bize destek olan Valimiz Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları, ETSO Başkanı Asilhan Arslan ve Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem başta olmak üzere bütün emeği geçenlere ve sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda daha güzel festivallerle daha güzel etkinliklerle şehrimizi tanıtmaya devam edeceğiz.” 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇIKIŞ MAÇIMIZ OLACAK
ÇIKIŞ MAÇIMIZ OLACAK
ÖZTÜRK: KART GÖREN CEZASINA KATLANIR
ÖZTÜRK: KART GÖREN CEZASINA KATLANIR