Advert

Bahreyn heyeti ile görüşmeler yapıldı

seks shop sex shop seks shop sex shop istanbul vibratör erotik shop vibratör vibratör vibratör izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop
 Bahreyn heyeti ile görüşmeler yapıldı
 Bahreyn heyeti ile görüşmeler yapıldı İzzet TUMAY
Bu içerik 409 kez okundu.

İrfan ARSLAN

Vali Çetin Oktay’ın girişimleri ile ilimize gelen Bahreyn Ticari Alım Heyeti ilimize gelerek Vali Çetin Oktay başkanlığında yapılan toplantıya katıldılar.

Valimiz Çetin Oktay Kaldırım Başkanlığında Elazığ TSO ve FKA Genel Sekreterliği Koordinesiyle Bahreynli 8 yatırımcı ile ilimizde gerçekleştirilen karşılıklı ticari alım görüşmelerinde, ilimizde ki yatırım yapabilecekleri alanlar görüşüldü.

Yapılan görüşmenin ardından Bahreynli işadamlarına ilimiz de faaliyet gösteren inşaat, gıda, ahşap/mobilya ve turizm sektöründe ki firmalarla tedarik ilişkilerini geliştirmek maksadıyla ziyaretlerde bulunuldu. Bu ziyaret sırasında Bahreyn Heyetinde ki işadamları toplu ve birebir görüşmeler yaptılar. Bu görüşmelere ilimiz yöneticileri de refakat ettiler. Ziyaret sırasında KOSGEB il müdürü Şaban Yaşa ilimizdeki firmalarımızın dış pazarlara açılması ve rekabet güçlerinin arttırılması noktasında 11 farklı Destek Programıyla olanca gücümüzle firmalarımızın yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini belirterek, söz konusu bu başlangıçla Bahreynli işadamları ile ticari ilişkilerin gelişmesini temenni ettiğini sözlerine ekledi.

İş görüşmeleri için ilimize gelen Bahreyn İşadamları Heyeti onuruna, Vali Çetin Oktay Kaldırım’ın ev sahipliğinde Harput’ta Kürsübaşı etkinliği düzenlendi ve kendilerine ilimize özgü sekiz köşe şapka ve Gakgoluk Beratı takdim edildi.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
9323 FORMA BEDELİ YATIRILDI
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ
KALDIRIM ÇİFTİ PERİLERİ ZİYARET ETTİ